Dileklerimiz için

sees

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2009
1.174
1.175
Herkese merhabalar..Okudum çok hoşuma gitti sizinle de paylaşmak istedim.Bir üsttekinin dileği için okuyabiliriz diye düşündüm.Katılan herkesten Allah razı olsun.Rabbim dileklerimizi dualarımızı hayırlısıyla kabul eder inşallah.(Adetliyken de okunabildiği yazıyor)

Abdülehad Serhendi hazretleri buyuruyor ki:
(70 kere,
“Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir” okuyup da dua eden, ne isterse istesin, Cenâb-ı Hak duasını kabul eder ve ne muradı varsa verir.)

Tek tek 70 kere okunmaz. Tamamı okunup başa dönülür, bu şekilde, tamamı 70 kere okunur. Allah rızası için okumalı. Bir seferde 70 defa okumalı, 71 olsa olmaz, yanına başka isim konsa olmaz, bu bir şifredir. İsm-i a’zam, ism-i Celal, Esma-ül Hüsna’dır. Her namazdan sonra okuyana ne mutlu! Hiç olmazsa günde bir defa okumalı. Dilek için kırk gün kadar okumalıdır.

Günah işlemeyen dille dua etmelidir. Peygamber efendimiz, (Allahü teâlâya günah işlemeyen dille dua edin) buyurdu. Böyle bir dilin nasıl bulunacağı sual edilince, (Birbirinize dua edin! Çünkü ne sen onun, ne de o senin dilinle günah işlemiştir) buyurdu. (Tergib-üs-salât)

Ben benden sonrakinin dileği için 70 kere, “Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavi, Yâ Kâdir”
okudum Rabbim dualarımızı,dileklerimizi hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

Herkese merhabalar..Okudum çok hoşuma gitti sizinle de paylaşmak istedim.Bir üsttekinin dileği için okuyabiliriz diye düşündüm.Katılan herkesten Allah razı olsun.Rabbim dileklerimizi dualarımızı hayırlısıyla kabul eder inşallah.(Adetliyken de okunabildiği yazıyor)

Abdülehad Serhendi hazretleri buyuruyor ki:
(70 kere, “Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir” okuyup da dua eden, ne isterse istesin, Cenâb-ı Hak duasını kabul eder ve ne muradı varsa verir.)

Tek tek 70 kere okunmaz. Tamamı okunup başa dönülür, bu şekilde, tamamı 70 kere okunur. Allah rızası için okumalı. Bir seferde 70 defa okumalı, 71 olsa olmaz, yanına başka isim konsa olmaz, bu bir şifredir. İsm-i a’zam, ism-i Celal, Esma-ül Hüsna’dır. Her namazdan sonra okuyana ne mutlu! Hiç olmazsa günde bir defa okumalı. Dilek için kırk gün kadar okumalıdır.

Günah işlemeyen dille dua etmelidir. Peygamber efendimiz, (Allahü teâlâya günah işlemeyen dille dua edin) buyurdu. Böyle bir dilin nasıl bulunacağı sual edilince, (Birbirinize dua edin! Çünkü ne sen onun, ne de o senin dilinle günah işlemiştir) buyurdu. (Tergib-üs-salât)

Ben benden sonrakinin dileği için 70 kere, “Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavi, Yâ Kâdir”
okudum Rabbim dualarımızı,dileklerimizi hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

Sizin için okudum Rabbim gönlünüzden geçenleri hakkinizda hayirli kilsin, dualarinizi kabul etsin inşallah.

kontesbarts kontesbarts okudum canım Rabbim gönlünden geçenleri hayırlısıyla nasib etsin.
Benim duam yüklü bir alacağım var iyi niyetle verdiğim ama şu an sürekli erteleniyorum beni zora düşürdüler bunun için ederseniz cok sevinirim Rabbim sıkıntılarımız açsın inşallah

kontesbarts kontesbarts okudum canım Rabbim gönlünden geçenleri hayırlısıyla nasib etsin.
Benim duam yüklü bir alacağım var iyi niyetle verdiğim ama şu an sürekli erteleniyorum beni zora düşürdüler bunun için ederseniz cok sevinirim Rabbim sıkıntılarımız açsın inşallah

Sizin için okudum. Allahım en kısa sürede alacağınızı almanızı maddi ve manevi anlamda sıkıntılarınızdan kurtulup ferahlamanızı nasip eder inşallah.

Arkadaşlar ben çok dardayım, bu iş artık son çarem, umudum. Benim olmasını çok istediğim, ağır ağır ama çok şükür ilerleyen bir işim var bu hafta yine görüşeceğiz. Görüşmemin olumlu geçmesini, en kısa sürede, maddi ve manevi olarak gönlümden geçen koşullarda kabul edilmeyi, hayırla olumlu sonuçlanmasını istiyorum Allah'ımdan. Allah razı olsun okuyacak arkadaştan.

X