Dileklerimiz için 1001 Edrikni Salavatı

“Es-Salâtu ve’s-selâmu aleyke yâ Seyidî yâ Rasûlallah, huz biyedî, kallet hîlletî, edriknî - edriknî - edriknî (3 defa okunuyor) bi-lûtfike ve keremike yâ sâhibe’l-lûtfi ve’l-ihsîni şey’en lillâh”.

Mânâsı: “Ey seyyidim/efendim, yâ Rasûlallah salât ve selâm senin üzerine olsun. Elimden tut (yardımını esirgeme); gücüm-kuvvetim eksildi, çaresiz kaldım (sıkıntıdayım)! Yetiş, yetiş, yetiş; ey sırf Allah için lûtuf ve ihsan sahibi olan (Peygamberim), lûtfunla-kereminle (yetiş; cömertliğinle ikram ve ihsan eyle)”

Benim maddi manevi çok faydasını gördüğüm bir salavattır.

Sayı bölüştürme olmayacaktır. Kim ne kadar okumak istiyorsa okuyacak.

Konu sahibi arkadaşceğizim son kısımda "ve’l-ihsîni" değil de "ve’l-ihsâni" olması lazım. Hani okurken yanlış okuma olmasın.

Konu sahibi arkadaşceğizim son kısımda "ve’l-ihsîni" değil de "ve’l-ihsâni" olması lazım. Hani okurken yanlış okuma olmasın.

çok teşekkür ederim uyarınız için aynen öyle olması gerekiyor farketmemişim Allah razı olsun.

K.bakmayin ne olur sonuna yetişebildim. Sizin maşallahınız var baya çabuk ve fazla okuyorsunuz

K.bakmayin ne olur sonuna yetişebildim. Sizin maşallahınız var baya çabuk ve fazla okuyorsunuz

Canım benim ne kusura ben sürekli okuduğum için eda da öyle alışkınız zorlanmıyorum ve çok severek okurum ama sen daha yeni başladın okuyabildiğin kadar oku zorlama kendini.

X