Dileklerimiz için 1001 Edrikni Salavatı

Canim ben burdan uzak kaldim gormeyeli masallah baya sayilar artmis :)
Arttı da bu siralar çok yetişemiyormuşum gibi hissediyorum kızlara çok bi faydam olmuyormuş gibi. Ne olur hakkınızı helal edin berbat bir hafta geçiriyorum. Inanın zor yetisiyorum. Seni de özledim ayricaaa

Arttı da bu siralar çok yetişemiyormuşum gibi hissediyorum kızlara çok bi faydam olmuyormuş gibi. Ne olur hakkınızı helal edin berbat bir hafta geçiriyorum. Inanın zor yetisiyorum. Seni de özledim ayricaaa

Canim benim hepimiz insaniz her gun hepimiz ayni olamayiz cok takilma :) keske baska arkadaslar da takilsa senin gibi baska listelerde .dimi M Maviiiii000

Canim benim hepimiz insaniz her gun hepimiz ayni olamayiz cok takilma :) keske baska arkadaslar da takilsa senin gibi baska listelerde .dimi M Maviiiii000
Yaa yerim seni anlayışınız için çok tşk ederim. Deli gibi dua okuyorum eşim gülüyor bana felan diyorum yetiştirmem lazım askicigim kızlara ayıp oluyor

Yaa yerim seni anlayışınız için çok tşk ederim. Deli gibi dua okuyorum eşim gülüyor bana felan diyorum yetiştirmem lazım askicigim kızlara ayıp oluyor

Hahah bende de durum ayni aksam rahatsizdim yemegi esim yapti o arada ben de aldigim dualari okudum firsattan istifade

Kizlar burda listede az kisi kaldi dolayisi ile herkes zorlaniyor. Listede son kisi zaten liste bitince burda listeyi kaldirsak herkes zorlanmadan istedigi sayida okusa nasil olur ne dersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…