DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

1001 SALATEN TUNCINA 1001 TÖVBE İSTİĞFAR OKUMASI
BİTİŞ ZAMANI : CUMA SAAT:22 00
KATILIMCI :28KİŞİ
DUASI OKUNAN
: MER_4260(ARK)

HANIMLAR KİŞİ BAŞI 36 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYORUZ DUA SAHİBİ 29 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYOR
İstiğfar
“ Estağfirullah’el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etübü ileyh.”

Salaten Tüncina okunuşu:
““Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Salaten Tüncina anlamı:
“Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (S.a.v) ve onun ehli beytine salat et. Bu salavat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salavat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salavat hürmetine temizlesin, o salavat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi dualara cevap veren, dualarımızı kabul eyle. Hamd, alemlerin Rabbi allah’a mahsustur.”

evTik evTik

O Ozzgeee
Patronicee Patronicee
rudecute rudecute
@cansu_trOKUNDU
B BEYBISIM
Bluedew Bluedew
Krew Krew

whiterose00 whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
denizinmavisi denizinmavisi
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

bir garip oblomov bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg
umut-16 umut-16
sees sees
M mer_4260 (Kar)
Minik peri AYRILDI
M mer_4260 (ark)
@miyomimOKUNDU
durkan durkan
limonlutarcinlikek AYRILDI
nedennicin AYRILDI
aryalorinn aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]

DUASI OKUNAN : MER_4260(ARK)
HANIMLAR KİŞİ BAŞI 36 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYORUZ
36 şar tane okudum canım. Rabbim niyetini yaşatsın inşallah.

Allah şahit, koydeyken bana o kadar yardimci oldun ki. Hakkin ödenmez canım. Seni yetistiren anneden babadan Allah binlerce kez razi olsun,sifasini eksik etmesin.​

Helal olsun benden yana
oldu hepimizin oldu ama olanlarda uyarilari dikkate aldi bir sekilde kimi zaman seri kimi zaman biraz gecikerek genelde gun atlamadan okuduk sonradan gelen cok guzel uyum saglayan arkadaslarda var Allah icin benim kizginligim asla uyarimi ricami dikkate alanlara degil sorun son arkadasta degil iki duadir belli basli kisilerde sikinti oldu
Vicdanen cik diyemedim uyardim okunmadi sayinizi alayim dedim yok ben okuyayim e tamam yine haber alamadim bende insanim bir yerde kopuyosun
Burasi aaa nasil okumazsin diyen bir liste degil tolere edilebilirlen bir yer ama gel gorki net ortami herkes bir degil ben takintili biride degilim aaa iki kisi haber vermemis yapmiyorum yrn listeyi yaparim demek bana zor birsey degil ama o zaman duzen olmuyor okuyanlar sikilip devam etmiyor giriyorsunuz diger dua gruplarinda yasiyorsunuz bunu o yuzden dikkat edersen sayisi cok dua onermem ben zorlanmadan sevkle okunsun diye bakarim amac devamlilik sevkti kisiler ben herkese ozenli okuyorum benimki niye gecikti diye uzuluyor yazmam mudahalem ondandi yoksa amaan okur diyip gecmek bana en kolayi
Surada ancak birine hayirli olsun veya gecmis olsun yazardik ben son 30 sayfadir uyari veya aciklama yazdim en cok beni rahatsiz ediyor inanin
İnsallah bundan sonra hakkiyla kimseyi uzmeden okur dagiliriz hersey nasip buranin nasibide bu kadarmis
Çok haklisin canım Allah razı olsun gerçekten çok ugrastin sizleri tanıdığım için çok mutluyum yuzumuzu gormesekte birbirimizi tanimasakta çok güzel dualar ettik kimimizin duasi kabul oldu elhamdülillah.hakkin odenmez dünyada da ahirette de rabbim yardımcın olsun bütün dualarin kabul olsun bu mübarek gecede inşallah
Bütün arkadaşlarımın rabbim gonlundekini versin insallah
Benim gibi bebek hasretiyle yananlara bebek, eş isteyenlere eş ,iş isteyenlere iş, sağlık isteyenlere sifa versin rabbim vede gönlünüzden geçen en güzel dualarimizi yaşayalım insallah

masallah cok sevindim adina canim benim ay bu sinirimin uzerine cok iyi geldi iyiki yazdin haber ettin saolasin
herseyin basi saglik ama insanoglu olarak o kadar nankoruzki elimizdeki en kiymetli hazineyi gormezden geliyoruz son olsun rabbim bir daha yasatmasin sanada diger listelerden iki arkadas var onlarin annelerinede listede annesi gozunden rahatsiz olan arkadasada bebeginde sikinti olan kardesimizede yanan zeynebin kizinada duasinda sifa gecen herkese 1001 fatiha okudum rabbim maddi manevi sifasini uzerinizden eksik etmesin insallah
Canım benim Allah razı olsun :KK200:
Güzel kalpli arkadaşım :KK68:
Allah'ım i arkadaşlara da tüm şifa bekleyenlere de şifa versin senin de duanı kabul etsin inşaallah.
Lütfen olanlar için de canını sikma.
Elimden geleni yaptın artık hayırlısı olsun düşünüp de kendini yıpratma :/

O Ozzgeee canım duamı okudum.
Bugün hastanedeydim.kontrolum vardı.
geçen hafta emar vs çekilmişti.

Bugün sonuçları almaya gittim hamdolsun temiz çıktılar :)))
Dua eden herkesten Allah razı olsun hayırlı iftarlar.
Rabbim hepimizin sıkıntısını gidersin inşaallah

canım çok sevindim rabbim bir daha yaşatmasın inşallah sağlık en önemlisi Rabbim nerde sağlığıyla sınanan varsa yardım etsin şafi ismiyle şifa versin inşallah:dua:

DUASI OKUNAN

HANIMLAR KİŞİ BAŞI 36 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYORUZ DUA SAHİBİ 29 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYOR
İstiğfar
“ Estağfirullah’el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etübü ileyh.”

Salaten Tüncina okunuşu:
““Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Salaten Tüncina anlamı:
“Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (S.a.v) ve onun ehli beytine salat et. Bu salavat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salavat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salavat hürmetine temizlesin, o salavat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi dualara cevap veren, dualarımızı kabul eyle. Hamd, alemlerin Rabbi allah’a mahsustur.”

evTik evTik OKUNDU

O Ozzgeee OKUNDU
Patronicee Patronicee
rudecute rudecute
@cansu_trOKUNDU
B BEYBISIM
Bluedew Bluedew
Krew Krew

whiterose00 whiterose00 OKUNDU
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
denizinmavisi denizinmavisi OKUNDU
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

bir garip oblomov bir garip oblomov OKUNDU
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg
umut-16 umut-16
sees sees
M mer_4260 (Kar)
Minik peri AYRILDI
M mer_4260 (ark)
@miyomimOKUNDU
durkan durkan
limonlutarcinlikek AYRILDI
nedennicin AYRILDI
aryalorinn aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]

canım çok sevindim rabbim bir daha yaşatmasın inşallah sağlık en önemlisi Rabbim nerde sağlığıyla sınanan varsa yardım etsin şafi ismiyle şifa versin inşallah:dua:
Amin canım çok teşekkür ederim :KK200:
Bu arada okuma topiginde seni etiketlemisler canım bu ay bildirim yapmamissin.

O Ozzgeee canım duamı okudum ama bi hata yaptım malesef.
Ben ramazanda bitirmek üzere Tefriciye başlamıştım duamı okurken birden farkettim dalmisim ona gecmisim :// kaç tane öyle okudum bilmiyorum ben de ilk başladığım sayıdan aldım tekrar okudum.

Biraz fazla oldu ama sayıyı bilmiyorum
M mer_4260 hakkını helal et canım.
Herkese hayırlı iftarlar.

Amin canım çok teşekkür ederim :KK200:
Bu arada okuma topiginde seni etiketlemisler canım bu ay bildirim yapmamissin.

O Ozzgeee canım duamı okudum ama bi hata yaptım malesef.
Ben ramazanda bitirmek üzere Tefriciye başlamıştım duamı okurken birden farkettim dalmisim ona gecmisim :// kaç tane öyle okudum bilmiyorum ben de ilk başladığım sayıdan aldım tekrar okudum.

Biraz fazla oldu ama sayıyı bilmiyorum
M mer_4260 hakkını helal et canım.
Herkese hayırlı iftarlar.
hatayı farkedınce tekrar basa alıp 36 tane okuduysan sıkıntı degıl cnm ben daha once zıkırmatıkte cıft sayı atlıyor vesvesesıne kapıldıgımda oyle yapmıstım okuduklarımı s.a.v efendımızın ruhuna bagsladım yarabbı nıyet ettım x ın hayırlı nıyetı ıcın okumaya deyıp bastan okumustum sonra yenısını alana kadar tesbıhe nohuta fasulyeye falan gectım zıkırmatıgın tusu ıyıce gevsemıstı vesvese oluyodu
evdekıler bır muddet anlam veremeyıp delı gıbı bakıolardı ama alıstılar :KK49:

DUASI OKUNAN

İstiğfar

Salaten Tüncina okunuşu:

Salaten Tüncina anlamı:

evTik evTik OKUNDU

O Ozzgeee OKUNDU
Patronicee Patronicee OKUNDU
rudecute rudecute OKUNDU
@cansu_trOKUNDU
B BEYBISIM OKUNDU
Bluedew Bluedew OKUNDU
Krew Krew

whiterose00 whiterose00 OKUNDU
F Ftszynp OKUNDU
heidi1017 heidi1017
denizinmavisi denizinmavisi OKUNDU