DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

Arkadaslar bır arkadasımız saglık sıkıntılarından dolayı ara vermek durumunda kaldı sayımız degısecek ona dıkkatınızı rıca edıyorum
kendını ıyı hıssederse aramıza donecek hıssedemezse saglık bu rabbım herkese saglıklı omur versın okudukları olarak bızlerde ona kişi bası 41 er tefrıcıye ve tovbe ıstıgfar okuruz okuyamadıklarını zorunlu tutamam ama ısteyen olursa alır
Diğer taraftan yazdım ama sizleri alıntılayarak yazmamıstım gormemıs olma ıhtımalınız yuksek olakı kendınıze dua planlaması yapmak nıyetındeysenız baska lısteye katılma arzunuz varsa on bılgı olarak buradada belırtmek ıstedım bu dua bıttıkten sonra 70.000 tevhıd bagıslamasını yapıp baska lıste yapmayacagım katılmak ıstedıgınız baska bır grup veya cuz paylasımı vs varsa bılgılerınıze

@evTik

O Ozzgeee
@Patronicee
@rudecute
C cansu_tr
@BEYBISIM
@Bluedew
Krew Krew

@whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
@denizinmavisi
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

@bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg
umut-16 umut-16
@sees
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri
M mer_4260 (ark)
miyomim miyomim
durkan durkan
@limonlutarcinlikek
N nedennicin
@aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]
Ben okurum insallah canim

1001 SALATEN TUNCINA 1001 TÖVBE İSTİĞFAR OKUMASI
BİTİŞ ZAMANI : PERSEMBE SAAT:22 00
KATILIMCI :31 KİŞİ
DUASI OKUNAN :KREW

HANIMLAR KİŞİ BAŞI 33 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYORUZ DUA SAHİBİ 44 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYOR
İstiğfar
“ Estağfirullah’el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etübü ileyh.”

Salaten Tüncina okunuşu:
““Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Salaten Tüncina anlamı:
“Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (S.a.v) ve onun ehli beytine salat et. Bu salavat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salavat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salavat hürmetine temizlesin, o salavat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi dualara cevap veren, dualarımızı kabul eyle. Hamd, alemlerin Rabbi allah’a mahsustur.”

@evTikOKUNDU

O Ozzgeee OKUNDU
@PatroniceeOKUNDU
@rudecuteOKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
@BEYBISIMOKUNDU
@BluedewOKUNDU
Krew Krew

@whiterose00OKUNDU
F Ftszynp OKUNDU
heidi1017 heidi1017 OKUNDU
@denizinmavisiOKUNDU
segazel segazel OKUNDU
SuUtku SuUtku OKUNDU
Krew Krew (ark)

@bir garip oblomovOKUNDU
M mer_4260 OKUNDU
B Burcu2424 OKUNDU
hmbg hmbg OKUNDU
umut-16 umut-16 OKUNDU
@sees OKUNDU
M mer_4260 (Kar)OKUNDU
@Minik peri OKUNDU
M mer_4260 (ark)OKUNDU
miyomim miyomim OKUNDU
durkan durkan OKUNDU
@limonlutarcinlikek GEÇİCİ MUAF
N nedennicin OKUNDU
@aryalorinnOKUNDU
@umut-16 (kar)OKUNDU[/USER]

O Ozzgeee Krew Krew icin okuidm rabbim kabul etsin. Bir de ayrilan arkadas icin 41 tefriciye ne zaman okuyayim ?
Cnm hiç bilmiyorum o ben rahatsızım okuyamıyorum musaıt oldukca alayım dedı bende cozum olarak bıraz muaf tutayım dinlenin gelırsınız dedım donermı gelırmı bılmıyorum eger okuruz dersenız yıne herkese pay ederım okuruz yok oda gelemezse 7-8 arkadasın duasına katılmıstı onlar okuruz sırası gelınce mesaj atacagım ben sıze alt sıralarda zaten

1001 SALATEN TUNCINA 1001 TÖVBE İSTİĞFAR OKUMASI
BİTİŞ ZAMANI : PERSEMBE SAAT:22 00
KATILIMCI :31 KİŞİ
DUASI OKUNAN :KREW

HANIMLAR KİŞİ BAŞI 33 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYORUZ DUA SAHİBİ 44 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYOR
İstiğfar
“ Estağfirullah’el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etübü ileyh.”

Salaten Tüncina okunuşu:
““Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Salaten Tüncina anlamı:
“Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (S.a.v) ve onun ehli beytine salat et. Bu salavat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salavat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salavat hürmetine temizlesin, o salavat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi dualara cevap veren, dualarımızı kabul eyle. Hamd, alemlerin Rabbi allah’a mahsustur.”

@evTikOKUNDU

O Ozzgeee OKUNDU
@PatroniceeOKUNDU
@rudecuteOKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
@BEYBISIMOKUNDU
@BluedewOKUNDU
Krew Krew

@whiterose00OKUNDU
F Ftszynp OKUNDU
heidi1017 heidi1017 OKUNDU
@denizinmavisiOKUNDU