DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

1001 SALATEN TUNCINA 1001 TÖVBE İSTİĞFAR OKUMASI
BİTİŞ ZAMANI : CUMARTESİ SAAT:22 00
KATILIMCI :31 KİŞİ

DUASI OKUNAN :BEYBISIM
HANIMLAR KİŞİ BAŞI 32 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYORUZ DUA SAHİBİ 41 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYOR
İstiğfar
“ Estağfirullah’el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etübü ileyh.”

Salaten Tüncina okunuşu:
““Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Salaten Tüncina anlamı:
“Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (S.a.v) ve onun ehli beytine salat et. Bu salavat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salavat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salavat hürmetine temizlesin, o salavat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi dualara cevap veren, dualarımızı kabul eyle. Hamd, alemlerin Rabbi allah’a mahsustur.”

evTik evTik OKUNDU

O Ozzgeee OKUNDU
Patronicee Patronicee OKUNDU
rudecute rudecute
@cansu_trOKUNDU
B BEYBISIM
@BluedewOKUNDU
Krew Krew

whiterose00 whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
denizinmavisi denizinmavisi OKUNDU
segazel segazel
SuUtku SuUtku
Krew Krew (ark)

bir garip oblomov bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg
umut-16 umut-16 OKUNDU
@sees
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri
M mer_4260 (ark)
@miyomimOKUNDU
durkan durkan
Beth18 Beth18
N nedennicin OKUNDU
aryalorinn aryalorinn
@umut-16 (kar)OKUNDU[/USER]

Hayatım 1 sene oldu aksattıgın belkı bır ıkıdır senınle alakası yok bunun KIMSEYLE ALAKASI YOK ben aslında tamamen farklı dusunuyorum uzun uzun yazmak ıstemedım ama senın mesajına ıstınaden yazayım

Bız bır duaya başladık 3 ay okuduk kımsede bır gelısım olmadı ısrar ettık devvam ettık 6 ay oldu kımsede bır gelısım olmadı ısrar ettık devam ettık 9 ay oldu mını mını dualarım oldu yazanlar oldu sevındık umut dolduk devam ettık ama bız bu surecte hıc lıste mantıgı yapmadık hep buraya takıpteydık hasta oldu sayfa actık okuduk baska yerde bırının sıkıntısı oldu yazdı sayfam surada toplandık gıttık sayı aldık ki bu listede olan kısıler degıldı cogu gelıp gıdenler oldu tavır koyanlar oldu dua bıtmeden cıkanlar oldu hıc kararmadık 7-8 kısı 5 bıne sayılar okuduk dardayım dendı dua ettık darlandım dıyen oldu salavat dua gonderdık oku bızde okuyalım bunu dedık gerek genel gerek ozel hep kostuk gucumuzun yettıgınce hıc zorunluluk koymadık bu lıste aslında hep ıkıncı planda oldu herkes gonlunden geldiği gibi okudu ben ınanıyorumkı karsılıksız edılmıs duaların canı gonulden edılmıs duaların hurmetıne dua cok kabul oluyor 4444 de okuduk ama bılmıyoruzkı rabbım o 4444 e mı nasıp ettı sıkıntıda olan bırıne aldıgımız bır esma hurmetınemı nasıp ettı hedıye ettıklerımız hurmetıne mı ettı o ruhu kaybetmek ıstemıyorum yazmam takıp dıye elı masalı dolanmam artık cıkartıcam ama dıye parmak sallamam o yuzden

ara okuma yapmayacagım dedım bunu cogu kısı hımmm oyleyse boyle gıbı algılamıs olabılır AMA gercekte sıkıntısı olup dua ısteyenın kırgınlık yasamasından endıselenıyorum bu dua ısteyenler ıcın degıl herkes ıcın gecerlı ınsanız ıster ıstemez dua ısteyen bır senedır okuyoruz nefesımız karıstı 3-5 kısıden baskası almadı dıye gonul koyabılır msjın gorulmeyısını gormezden gelındı dıye algılayabılır
bende ısrarla yazarsam olmuyor zorlama gıbı olur

Hıc bırımız bırbırımızı tanımıyoruz kalbını duygusal durumunu gercekte yasadıgı sıkıntıyı bılmıyoruz (mısal dogum yapanlar lahusa sendromundadır analıgın saskınlıgındadır, hastası olan baska turlu,huysuz zor cocugu olan baska turlu, ,rızkı daralan baska turlu,Ailesınde huzuru olmayan başka turlu) o yuzden sayfa acarsan daha cok kısı ıcabet eder bu lıste dısıda gelen olur dıye yonlendırmeyı secıcem dedım sızınlede paylastım sıkıntınıza sayfa acın bende lınkı herkese msj atarım o zaman ortaya yazmam gorulur okunur baska sayfalardan dualarım sızınlede gezenlerde gorur okur gıbı birde liste olayı farklı bıraz ınsan kendını sorumlu hıssedıyor

Duadan cıkmana gerek yok bu lıste ramazanın ortasına dogru bıtecek sanırım (Tam hesaplamasını yapmadım ama ) yıne tevhıd bagıslamasını yapıp uzun bır ara verıcem ya latıf sayfasıyla devam ederım buralarda yıne aktıf olurum dua ısteyen olursa nefesım yettıgınce ıcabet ederım .
Evlenen dogum yapan hamılelıgı ılerleyen yaz dolayısıyla farklı sehıre gıdıp net sorunu yasayan herkeste bır telase olur bırazda ozlensın ıstıyorum acıkcası sonra yıne nasıbımızde varsa devam ederız
Rabbım ne yazdıysa o hayırlı sevıclı umutlu bırlıktelıkler nasıp etsın bizlere
Cok iyi dusunmussun canim.. ben de surekli dilimiz duaya donsun isterim rabbim hepimoze heveale sevkle dua etmeyi nasip etsin insallah. Ben seni takip ederim kovmadigin surece sana takilirim o zaman :)

X