Dilek ve isteklerimiz icin 45360 `Ya Bari`cekelim

Böyle yapmasakta okudukça düşsek sayıları çünkü böyle bildirim yapılmıyor. Bölüşmek yerine okundukça düşelim sayılari
Canım o zaman da okuma geç biter diye düşünüyorum. 300 500 okumayla uzun sürüyor. Bildirim olmazsa, gün veririz, şu güne kadar okunacak diye.

Canım o zaman da okuma geç biter diye düşünüyorum. 300 500 okumayla uzun sürüyor. Bildirim olmazsa, gün veririz, şu güne kadar okunacak diye.
Tamam nasıl istersen canim ben dışında bildirim yapan olmadi ya ondan dedim. Eğer okuyamayacak olan olursa okuyalım erkenden bitsin

Belli gün sayıda katılmayanı çıkaralım listeden diğer grubumda öyle benim ve evet kimse yazmıyor ben de kendime alırım okuyan olmazsa

Belli gün sayıda katılmayanı çıkaralım listeden diğer grubumda öyle benim ve evet kimse yazmıyor ben de kendime alırım okuyan olmazsa
Aynen canım bende 3 ayrı gruptayim. Sürekli bildirim yapmaya çalışıyorum. Ya latif çektiğimiz postta sayıdan düşüyor ama hızlıca ilerliyoruz.

Aynen canım bende 3 ayrı gruptayim. Sürekli bildirim yapmaya çalışıyorum. Ya latif çektiğimiz postta sayıdan düşüyor ama hızlıca ilerliyoruz.
Arkadaşlar bende Ya Latif grubundayım . Orda okuma sayısı az ve katılımcı sayısı çok, o yüzden hızlı ilerliyorlar. Daha dün başladık listeye, ve dün de haftasonuydu, arkadaşlar fırsat bulamamıştır bildirim yapmaya. Zaten bir mesajımdada Pazartesi başlarız listeye demiştim, o akıllarında kalmıştır. İlk okumayı sayıdan düşerek yaptık, 1 haftada bitmiş okuma. Biri 500 okuyup da diğeri 5000 okursa, bu haksızlık olur bence. Ha ilerde katılımcı sayımız yükselir o zaman sayıdan düşeriz, deriz ki okuyan arkadaşlar en az 1000 veya 2000 okusun.

Yanlış anlama canim amacım seni eleştirmek değil kesinlikle haklısın bu konuda. Musaitlik durumu değiştiği için herkesin ondan dedim ben. Haksızlık olsun istemem tabi ama ben haksızlık olarak görmediğimden öyle dedim. Kırdıysam özür dilerim.

Yok canım estağfirullah özür dilencek bir şey yok. İlla benim dediğim olacak diye de bir şey yok. Baktık bu şekilde oturtamadık, sizin dediğiniz gibi sayıdan düşerek yaparız olmazsa.

4410 mu okunacak kisi basi emin olayim isterim cunku cok tesekkurler bu arada

Bir şey sormak istiyorum biraz kafam karıştı şimdi bu sayı hesaplamasında Mucizemsn yok değil mi çünkü okuduğunu söylemişti ancak mor_bulut dahil?

Ben de başladım ancak bitirene kadar yazmak istemediğim için bildirim de yapılmıyor.

Evet canım hesaplamada Mucizemsn in okuduğu sayıyı düştüm, o diğerlerinden fazla okumuş olacak, hakkını helal etsin İnşAllah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…