Dilek ve isteklerimiz icin 45360 `Ya Bari`cekelim

Sealand duası: Duam Rabbimin verdiği nimetleri eksiltmemesi aileme ve bana herkese sağlık huzur mutluluk .Rabbimden görünür görünmez bilip bilmedigim gelmis ve gelecek kazalardan belalardan ve seytanlasmis varliklardan emniyet isterim.Ayrica Mutlu olacagim ve birbirimize aşk ve sevgi saygı ile bağlı olduğumuz , guvenilir,vicdanlı ,kulturlu,sureti bana güzel gelen,merhametli , zararli aliskanliklari olmayan ,çalışkan özencli, kazançlı ,kendini geliştirmiş ilim sahibi , doğru yolda Allah yolunda iyi bir insan olan bir eş ve çocuklar ve bu grupdaki arkdaslarimin duasinin da kabul olması amin

Sealand 5000
Mucizemsn
C cansu_tr 3000
kedisevgisi 4500
@Jocelyn
Butterfly465 4000
K Khvekokusu20 5060
Minkkalpp 10.000
hulya3458

Kalan 13800

Bu sefer sayıdan düşüp okuyacağız. 1 arkadaşa bildirim yapmayan listeden çıkartılacaktır. En az 3000 esma okumaya çalışalım.

Bildirim gelmediği için biraz geç gördüm kusura bakmayın öncelikle. 3800 aldım bende şimdilik kalan 8.000

Sealand duası: Duam Rabbimin verdiği nimetleri eksiltmemesi aileme ve bana herkese sağlık huzur mutluluk .Rabbimden görünür görünmez bilip bilmedigim gelmis ve gelecek kazalardan belalardan ve seytanlasmis varliklardan emniyet isterim.Ayrica Mutlu olacagim ve birbirimize aşk ve sevgi saygı ile bağlı olduğumuz , guvenilir,vicdanlı ,kulturlu,sureti bana güzel gelen,merhametli , zararli aliskanliklari olmayan ,çalışkan özencli, kazançlı ,kendini geliştirmiş ilim sahibi , doğru yolda Allah yolunda iyi bir insan olan bir eş ve çocuklar ve bu grupdaki arkdaslarimin duasinin da kabul olması amin

Sealand 5000
Mucizemsn 3800
C cansu_tr 3000
kedisevgisi 6500
@Jocelyn
Butterfly465 4000
K Khvekokusu20 5060
Minkkalpp 10.000
hulya3458

Kalan 8.000

Bu sefer sayıdan düşüp okuyacağız. 1 arkadaşa bildirim yapmayan listeden çıkartılacaktır. En az 3000 esma okumaya çalışalım.

Ben 5060 almıştım bitirdim kalani almayan arkadaslar mi alacak canım onları bekliyoruz degil mi siradaki arkadasa gecmek icin

Sealand 5000
Mucizemsn 7800
C cansu_tr 3000
kedisevgisi 6500
@Jocelyn
Butterfly465 5000
K Khvekokusu20 5060
Minkkalpp 10.000
hulya3458

Kalan 3.000

Bu sefer sayıdan düşüp okuyacağız. 1 arkadaşa bildirim yapmayan listeden çıkartılacaktır. En az 3000 esma okumaya çalışalım. 2 arkadaş için bildirim yapmayanları listeden çıkaracağım bilginize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…