Dilek icin- Ya Latif esmasi

nisa1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2014
1.591
1.250
34
Merhaba arkadaslar. Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var Uzun zamandir okadar mutsuzumki. Hayatim altust oldu, cok aci cekiyorum. Dua etmek istiyorum bu durum duzelsin diye, 16641 ya latif ismi celilinin okunmasını başlatmak istiyorum . Bana yardimci olurmusunuz ?

okumadan önce nisanin gönlünden geçen dilek için denilebilir

kaç tane Ya Latif alirsaniz onu buraya yazip, birde kalani yazabilirmisiniz

16641 ya latif
Nisa 4641
--------------------------------
kalan 12000

Canım bunu dua bolumunde acman lazımdı.tasınır konun zaten.bır de orada da buna benzer topıkler var.arkadaslar toplu esma falan cekıyor.daha cabuk bıter.ama ben de yardım edecegım sana.

Canım bunu dua bolumunde acman lazımdı.tasınır konun zaten.bır de orada da buna benzer topıkler var.arkadaslar toplu esma falan cekıyor.daha cabuk bıter.ama ben de yardım edecegım sana.
Sagol canim, bilmiyordum burda yasak oldugunu. Dua bolumunu bulamadim baktimda, belkide gozumden kacti. Kac tane okuyabilecegini yazabilirmisin, kalanida. Ben boyle konu gordugumde okuyorum arkadaslar icin ama onlara katilmak istemedim, biraz karisik geldi. Onlara dahil olmadan okudum biraz onlar icin

konuyu burda kapatmak istiyorum Dua bolumune tasiyacagim. Bir derdim var bolumunde acmak yasakmis gec ogrendim. Benipek arkadasim orda okuyacagin miktari yazabilirmisin, dua bolumunde actigim konuya. Tesekkur ederim

16641 ya Latif i her şekilde tek başına çekebilirsin.Dua güzel birşeydir.Dua etmek iyidir.Ama şu kadar sayı şunu çekersen her duan kabul olur,her isteğin olur söylemleri yanlıştır.İstediğin şeyin senin için iyi mi kötü mü hayırlı hayırsız mı olduğunu sadece mevlam bilir.Sen duanı edersin.Ama sakın şunu edersem kabul olur gibi bir düşünceyle etme.

Bencede tek başına okuyabilirsin çünkü çabuk çekiliyor ve fazileti tek başına yaparsan daha iyi olur. Ama bu esma sayısı biraz tehlikeli dikkatli ol derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…