Dilek duası

Craftsgln

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2019
189
82
Hanımlar var mı güzel bir dua hacet için.Bildiklerinizi paylaşırmısınız 😊

Sabah namazını vaktinde kılıp hemen ardından " Allahümme Ya Hayyu Ya Kayyûmu Ya Ferdu Ya Vitru Ya Samedu Yâ Senede menistenede ileyh. Yâ men lem yelid ve lem yûled ve lem yekûn lehû küfuven ehad "

200 defa okuyup secdede duamızı ediyoruz. 2 defa uyguladım mucize şekilde kabul olundu.
Niyetinizi halis ttutun😊🤲

Sabah namazını vaktinde kılıp hemen ardından " Allahümme Ya Hayyu Ya Kayyûmu Ya Ferdu Ya Vitru Ya Samedu Yâ Senede menistenede ileyh. Yâ men lem yelid ve lem yûled ve lem yekûn lehû küfuven ehad "

200 defa okuyup secdede duamızı ediyoruz. 2 defa uyguladım mucize şekilde kabul olundu.
Allah razı olsun 😊

Her sabah namazının arkasından mı söylicez bu duayı yoksa bir dileğim var sadece bir gün sabah namazının arkasından mı okuyacağım onu anlamadım. Bir de özel değilse hangi dilekleriniz kabul oldu. ☺️

Her sabah namazının arkasından mı söylicez bu duayı yoksa bir dileğim var sadece bir gün sabah namazının arkasından mı okuyacağım onu anlamadım. Bir de özel değilse hangi dilekleriniz kabul oldu. ☺
7 güne tamamlıyoruz ama daha erken de kabul olunabilir :) aslında biri özel ama ötekini anlatabilirim 😊

Halamın gelinine yanlışlıkla bir mesaj atmıştım o da üzerine alınmıştı, eşiyle o kadar üzerime geldiler ki yola çıkmışlar attığım mesajı babama göstermeye geliyorlar. :) Tâbi ben haksızlığa maruz birakilmisim , moralim çok bozuktu. Olay bayağı büyüdü 1 mesaj yüzünden .
Işte o gün bu duayı okudum onlar da gelmişlerdi.
Kurban olduğum Rabbim yaa. Kulunu hiç yalnız bırakır mı.
Karısını almış gelmiş önce ölmüş babaannesinin evine getirmiş orda kuzenleriyle miras kavgası çıkmış ve ikisini de dayaktan pert etmişler .

Yani o mesajı babama göstermeleri önemli değildi ben zaten anlatmıştım ama karısı o kadar fitne ki bana telde sen benim kocama göz koydun diyordu. Gelip bu şekilde babama konuşsaydı ortalık daha fena karışabilirdi. Ama Mevlâm izin vermedi buna çok şükür. 😊🤲⚘⚘
Şimdi boşandılar ikisinin de yakası bir araya gelmedi .

öyle işte canım:)
Yeter ki duanı içten et ,Rabbim yarı yolda bırakmaz kulunu.
Şimdi ne kadar uğraşsam da 7 güne tamamlayamiyorum valla unutuyorum ama etkisine çok inanıyorum:)

7 güne tamamlıyoruz ama daha erken de kabul olunabilir :) aslında biri özel ama ötekini anlatabilirim 😊

Halamın gelinine yanlışlıkla bir mesaj atmıştım o da üzerine alınmıştı, eşiyle o kadar üzerime geldiler ki yola çıkmışlar attığım mesajı babama göstermeye geliyorlar. :) Tâbi ben haksızlığa maruz birakilmisim , moralim çok bozuktu. Olay bayağı büyüdü 1 mesaj yüzünden .
Işte o gün bu duayı okudum onlar da gelmişlerdi.
Kurban olduğum Rabbim yaa. Kulunu hiç yalnız bırakır mı.
Karısını almış gelmiş önce ölmüş babaannesinin evine getirmiş orda kuzenleriyle miras kavgası çıkmış ve ikisini de dayaktan pert etmişler .

Yani o mesajı babama göstermeleri önemli değildi ben zaten anlatmıştım ama karısı o kadar fitne ki bana telde sen benim kocama göz koydun diyordu. Gelip bu şekilde babama konuşsaydı ortalık daha fena karışabilirdi. Ama Mevlâm izin vermedi buna çok şükür. 😊🤲⚘⚘
Şimdi boşandılar ikisinin de yakası bir araya gelmedi .

öyle işte canım:)
Yeter ki duanı içten et ,Rabbim yarı yolda bırakmaz kulunu.
Şimdi ne kadar uğraşsam da 7 güne tamamlayamiyorum valla unutuyorum ama etkisine çok inanıyorum:)
Çok teşekkür ediyorum

X