Dil kökünde kabarcıklar

Kubra Nht

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2024
10
0
32
Merhabalar. Ben 1 ay önce dişimi çektirip hemen implant yaptırdım. Doktor öyle yaptı direkt çekip. İki de antibiyotik verdi . 9 dikiş atıldı kemik tozu konulup. Iki uc de igne yapti işlem sirasinda etkisi geçtiği. icin İlaçlar bitince dilimde agri hissettim baktım dilim beyaz sari 10 gün sonra kbbye gittim iki gargara verdi. Dil kokunde yanda kabarcıklar gördü ben onları görmemiştim. Gargaralar bitti tekrar kontrol gittim dilimin rengi düzeldi gibi oldu. Ama yandaki kabarcıklar duruyor ve arada sgri yapıyor. Bugün yine gittim kabarcıklar için başka doktora 1 ay sonra kuculmezse geçmezse ya da büyürse gel parça Alalım dedi korkuyorum. Dili böyle olan var mı benim yaşadığım durumu yaşayan var mı 1 ay olacak toplam gargara biteli ise 1 hafta oldu. İnternet'e kabarcıklar yazınca benim gibi olan çıkmıyor hiç yabancı sitede çıktı sadece benimkine benziyor onu da sonda ekliyorum

Eklentiler

• Screenshot_20240711_124644_Gallery.jpg
    Screenshot_20240711_124644_Gallery.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 38
  • 20240711_123036.jpg
    20240711_123036.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_20240711_131329_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240711_131329_Samsung Internet.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 40
Merhaba bende implant ve ayni zamanda 2 adet kaplama diş yaptırdım.Ve dilimin altında yani tükürük bezinde kabarcıklar oldu.Doktora gittim kendi kendine geçmezse tekrar gel dedi.3hafta oldu ayni sekilde duruyor.Cokkkkkk stres yapıyorum.Belkide implantan dolayı oldu.Bilen birileri varsa lütfen cevap versin teşekkürler

Merhaba bende implant ve ayni zamanda 2 adet kaplama diş yaptırdım.Ve dilimin altında yani tükürük bezinde kabarcıklar oldu.Doktora gittim kendi kendine geçmezse tekrar gel dedi.3hafta oldu ayni sekilde duruyor.Cokkkkkk stres yapıyorum.Belkide implantan dolayı oldu.Bilen birileri varsa lütfen cevap versin teşekkürler
Benim iki buçuk ay oldu geçmiyor hala

Simdi vicks buhari yapıyorum bakalım.Ablam saglikci batikon bir damla sulandırıp gazini çalkala dedi onunda arkadaşı bu sekilde düzelmiş.Fakat bu vicks olayını 1 hafta deneyeceğim size sonucu yazarım.

X