Dikkat! TV'lerin frekansları 27Ekim'den itibaren değişiyor!

ev hanımı çok teşekkürler canım sonunda hallettim eskisinden güzel oldusositosositoa.s.
ewet silipte denemek gerekiyomuşşa.s ay uyducunun önünde kuyruk var herkesten 10 ytl alıyo paraya bak be:roflol: gelsinler bize hallederizzzkaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar kanalları nasıl sıraya sokabilirim? Lütfen biri yardımcı olabilirmi? Next marka kumandam var :KK43:

Arkadaşlar kanalları nasıl sıraya sokabilirim? Lütfen biri yardımcı olabilirmi? Next marka kumandam var :KK43:

işte o çok zaman alıyor canım en zoru o bence tek tek alışkın olduğum yerlere taşıdım 1 saatte çıkmayanları sil of başımıza iş açtılar durduk yerde

bide bana yardımcı olsanız kızlar ne duacınız olurum,,iki gündür eşimle sinirolduk araya araya...tv beko..şimdi 800 kanalın hepsini tek tek silmekmi lazım yani..

ya kızlar birşey sorucam size,ben bütün kanalları bulup ayarladım ama bir tek atv çıkmıyor.avrupa var ama türkiyeyi bulamıyorum.atvnin internet sitesinde verdiği frekansı da girdim,türksatın yeni frekans listesini buldum nette oradakini de denedim ama kesinlikle sinyal yok.otomatik aramada da tek atv çıkmadı.bu sorunu yaşayan var mı başka?

bide bana yardımcı olsanız kızlar ne duacınız olurum,,iki gündür eşimle sinirolduk araya araya...tv beko..şimdi 800 kanalın hepsini tek tek silmekmi lazım yani..
canım fabrika ayarlarına dön önce sonra yer açmak amaçlı bazılarını sil sonra silersin çıkmayanları
gerçekten uğraştırıyor sıralamak falan ama zor değil
ya kızlar birşey sorucam size,ben bütün kanalları bulup ayarladım ama bir tek atv çıkmıyor.avrupa var ama türkiyeyi bulamıyorum.atvnin internet sitesinde verdiği frekansı da girdim,türksatın yeni frekans listesini buldum nette oradakini de denedim ama kesinlikle sinyal yok.otomatik aramada da tek atv çıkmadı.bu sorunu yaşayan var mı başka?
bende de öyle kendinden kaynaklanıyor

Son düzenleme:
bizim uydu nextstar 6000 ftu yapamadım.uyducuya götürdüm 10 gaymeye yaptı eve geldim show tv ve samanyolu tvyi yapamamış.ne yapmalıyım.tekrar götürmeden kendim düzeltebilirmiyim.tarifnize göre denedim ama beceremedim.lütfen yardım!

canım bende uyducuya götürdüm 5 ytl ye yaptı (!) güya yapmış eve geldim trt ve euro star var sadece diğerlerinde sinyal yok yazıyor..sabah aldım tekrar götürüp başına çaldım adamın ..insan yaptıgı işi teslim etmeden önce bir kontrol eder ya .. zaten dün sabah vermiştim akşam 9 da aldım bugun öğlen verdim akşamı bekliyorum inşallah bu sefer olurda bende uyducu ile papaz olmamkaydirigubbakcemile3 :eek:

çıkmayan kanallar söylediklerin paketler zaten tek tek manuel eklesen
10960 H 13000 5/6 > T3A Batı
STV Avrupa / Mehtap TV / Yumurcak / SHaber
11906 H 4800 5/6 > T2A Doğu
Samanyolu TV
11964 H 5925 3/4 > T2A Doğu
Show TV Türkiye

kızlar malesef 15 ytl yi bayılıcaz.:kızgın:beko servise götürdük bu akşam..eşim sağolsun bi sabredemedi.:mymeka:
.gerçi kaç gündür deniyoruz olmuyo o da haklıya.
.bu arada adamların işleri ne güzel ya..oh valla..iki kanal bul kumandadan 15 ytl.:kızgın:
.eşim otomotiv sanayide çalışıyo..beden işçisi yani..onların kolaylıkla kazandığı parayı kazanmak için adamcağızın canı çıkıyo..hayat ne kadar adil değilmi.:kızgın:.

haklısın canım Kurt dumanlı havayı sever.Böyle demiş atalar. Doğru da demişler.

bende fabrika ayarlarından sildim baktım tek tek olacak degil ama birsürü zamanımı aldı sıralamak falan yanlız bi sorun var önceki kadar güzel göstermiyor güya kaliteydi kanalların cogununda sinyalı cok az

X