Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri dikkat sporda fayda varr!!!

blekberi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2013
120
12
merhaba arkadaşlar beni tanıyanınız vardır yazın bende baya uğraştım çabaladım ha büyüdü ha dolgunlaştı diye uyandım her sabaha ama yine aynı şey dümdüz göğüsler hani sadece ucu var başka bişey yok yaptığım masajların hiçbir faydası olmadı içtiğim yediğim hiçbirşeyin faydasını göremedim ne yazık ki fayda görenleriniz olmuş hepinizin adına çok sevindim umarım eski haline dönmez istediğiniz gibi kalırlar şifasını da bulamayanlar en kısa zamanda bulur inşallah ben artık bıraktım bu işleri sizin umudunuzu kırmak için yazmadım sadece kendimde değişen bişeyler de oldu bilirsiniz kalça ve göğüs belirginleşmesi östrojen ile ilgili bir konu göğüslerimin büyümesi için yediğim bütün östrojenli yiyecekler hep popocuguma yaradı buda beni mutlu etti tabii ama ben yediğiniz herseyin yanında spor da yapmanızı oneririm kollarım zayıftır hiç de basketbol voleybol oynadıgım yoktur ama kosu yaparım her aksam sanırım hormonlarımı yağ dokularımı yanlış yere yönlendirdim dediğim sudur ki kollarınızı calıstırıcak aktıvıteler yapın göğüslerinıze yonlensın yedıgınız hersey böylece yag dokusu olusmaya baslasın ben basketbol ve voleybola basladım yenı sutyenler almayı planlarken pantolonlar almak zorunda kaldım :)) hepinize iyi günler

X