(Dikkat! RESİMLİ) bu kanama nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

pmartas

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2023
12
-4
41
RESİM MİDE BULANDIRICI OLABİLİR!

Reglden iki gün sonra bir birliktelik yaşandı, içe olmadı. Ama ilk başta korunmasızdık sonradan korunma kararı aldık. Erkek arkadaşım sürekli kontrol de etti. Her neyse ilişkiden Yaklaşık 29 saat sonra Ella aldım ve içtim kullandım. Elladan sonra günlük vajina akıntısı sarımsı olmaya başladı eskiden beyazdı. Haptan 3 gün İlişkiden de 4 gün sonra kahverengi bi akıntı oldu (hapın yan etkisiymiş.) Sarı akıntılar hep devam etti ve adete 10 gün kala tekrar (korunarak) birliktelik yaşadık ama 1-2 saat sonra aşağıda paylaştığım akıntı geldi. O sarıyla karışık olduğu için kıvamı daha cıvık gözüküyor olabilir o yanıltmasın. Bugün adetime 1 gün kaldı, hap gecikme yapabiliyor. Kullananlardan aşırı derecede gecikme yaptığını söyleyenler bile var. Aşağıdaki, adetten 10 gün önce gelen yerleşme kanaması olabilir mi? Nedir bu yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Tamam arkadaşlar ne sızlandınız.. Gerçekten hiç birinize bir şey demiyorum sizde haklısınız. Şunu da söyleyeyim böyle bir duruma Allah düşürmesin hiç birinizi, o zaman iğrenç dediğiniz şeyleri araştırmaya başlamazsınız umarım. Şimdi, kusuruma bakmayın özrümü lütfen kabul edin. Nedir bu?

Keira- Keira- Burhan Narsistoglu Burhan Narsistoglu dimaam dimaam
Bakın ben böyle bir kural olduğunu bilmiyordum, resmi de kaldırdım. Ama gerçekten korkuyorum ve evet resim daha anlaşılır kılıyor hanımefendi. Mantıken düşünüldüğünde yerleşme kanaması bu renk olmuyor. Bununda ne b** olduğu belli değil. Bu yüzden paylaşmam gerektiğini düşündüm. Özrümü lütfen kabul edin. Bana Yardımcı olur musunuz?

Tamam arkadaşlar ne sızlandınız.. Gerçekten hiç birinize bir şey demiyorum sizde haklısınız. Şunu da söyleyeyim böyle bir duruma Allah düşürmesin hiç birinizi, o zaman iğrenç dediğiniz şeyleri araştırmaya başlamazsınız umarım. Şimdi, kusuruma bakmayın özrümü lütfen kabul edin. Nedir bu?
Ne olursa olsun böyle bir resmi paylaşmak normal değil eğer çok şüpheniz varsa bir kadın doğum doktoruna gözükün en sağlıklı cevabı o verir

Korkuyorsanız sevişmeyin hanımefendi. Ya da adamakıllı korunun. Her ay strese girmektense hem doğum kontrol hapı hem de prezervatif ile korunursanız bir şey olmaz. Yerleşme kanamasının rengi diye bir şey yok. Siz fotoğraf koyunca “aaa yerleşme kanaması, hamilesiniz!” diyemeyeceğimize göre? Gidin test yapın mesela o da bir çözüm.

Sevişip sevişip soluğu burada alıyorsunuz “hamile miyim?” diye.

Ayrıca “çok sızlandınız ya” diyip soru sormaya devam ediyor oluşunuzdaki dengeli(!) tepkiniz de takdire şayan.

Bakın ben böyle bir kural olduğunu bilmiyordum, resmi de kaldırdım. Ama gerçekten korkuyorum ve evet resim daha anlaşılır kılıyor hanımefendi. Mantıken düşünüldüğünde yerleşme kanaması bu renk olmuyor. Bununda ne b** olduğu belli değil. Bu yüzden paylaşmam gerektiğini düşündüm. Özrümü lütfen kabul edin. Bana Yardımcı olur musunuz?
Yardımcı olayım. Siz sevişmeyin. Madem böyle sürekli bir korku halindesiniz. Sakin değilsiniz. Bunun sonu yok.

Niye böyle bir duruma düşelim ki. Memlekette doktor mu yok hastane mi?

Kaç kadının yerleşme kanamasını gördünüz nerden biliyorsunuz nasıl olduğunu? Ve emin olun hiçbirşey anlaşılmıyor koyulan resimlerden. Herkesin akıntısı kanaması çok farklı olabilir. Millet neye göre yorum yapacak kendine göre mi nasıl bir mantıkla çalışıyor aklınız anlamıyorum

Merhabalar, dimaam dimaam Doğru söylüyorsun… Üçüncüydü ve zaten böyle şeylerde deneyimim çok az. Böyle bir soruyu acemiliğim ve korkumla sordum. Fotoğraf koymanın yasak olduğunu bilmiyordum. Verdiğiniz tepkiler, bilmeyen ve korkan bir insan için ağır bence. Hata yaptım evet. Peki sızlandınız mı? Kesinlikle evet. Yardımcı olmak istemeyebilirsin ve bende hata yapmış olabilirim. Bunlar normal şeyler. Ben forumda 3-5 günlük üyeyim, senin yılın var diye beni aşağılaman gerekmiyor. Gelgelelim bu işin korkusu da öyle kolay bir şey değil, insana herşeyi yaptırıyor korku. Kınamanız normal, ama bundan utanmayacak kadar çok şey var kafamda. Ben iyi değilim, normal düşünmüyorum ve böyle bir soru soruyorum elbette. Birey de olsam ailemden korktuğum için doktora gitmek istemiyorum. Bi insanın ne yaşadığını bilmeden, ne şekilde bir hayatın içinde bulunduğunu bilmeden ayıplamak sizin ayıbınız. Dalga geçerek uyardınız, düzgünce değil. Düzgün bir uyarı arasam 2’yi geçmez. Yalnızım, böyle bir korkum var, paylaşabileceğim kimsem yok, yaptığım ‘cinsel’ hatayı ‘fahişe’ olarak nitelendirmeyin. Yaşım o kadar da büyük değil ve ben de gerçekten korktuğum için bu halde buraya sığındım. Hepinize teşekkür ederim; yazdığınız herşey ve ayırdığınız zamanınız için.

Bu arada; H Hufezaa Sitelerdeki genel bilgi kapsamında söyledim. Eleştirecek yer aramanıza gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X