dikkaaaattt kasılma deyip geçmeyin

GNC

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2008
117
2
kızlar allaha çok şükür!!!! sonu güzel olan doğum hikayemden kısaca bahsetmek istiyorum. 35+6 haftalıkken doktoruma kontrol amaçlı gittim. Son birkaç gündür rahmimde kasılmalarım artmıştı ancak ben yalancı sancılardır diye önemsememiştim. Doktorum olması gerektiği gibi beni NST aletine bağladığında sıklaşan kasılmalarımı farketti tabi ikimizde oldukça endişelendik doğumu durdurmak adına ne gerekiyorsa yaptık ancak kasılmalarım 3 dakikada bire inip tansiyonumda düşmeye başlayınca hemen hastanenin yolunu tuttuk ve hemen doğuma alındım. Bebeğim çok şükürki 1 gün yoğun bakımda kaldı ve bende yavruma sadece 1 gün sonra kavuşabildim kilosu normal olduğu içinde ayrıca çok şanslıydık. Allah doktorumdanda razı olsun önce allaha sonrada doktoruma her gün şükrediyorum

kızlae siz siz olun kasılmalarınızda mutlaka doktorunuza görünün onlarda en az bizim kadar bebişlerimizin sağlığını istiyorlar. hepinize sağlıklı hayırlı doğumlar dilerim.

canım öncelikle allah analı babalı büyütsün...
şimdi benimde rahmimde gün içinde muhakkak kasılma oluyor. yani alt tarafta... seninde böylemiydi? kasılma nasıl bişey yaaa üsttenmi geliyor alttanmı? diyorlarki elini karnına koyduğunda hissedersin ama öyle bişey değil benimkisi. yürüken bazen adım atamayacak gibi oluyorum.... bumu acaba???

canım Allah bağışlasınn,hep birlikte sağlıklı bir şekilde yaşamınız dileğiyle..
merak ettim bebişin kaç kilo doğdu?

allah analı babalı büyütsün arkadaşım, hayırlı bir evlat olsun sana inşallah....

canım benim karnımın tamamı taş gibi olup nefesim kesiliyordu birkaç dakika sonra hiç bişey yokmuş gibi düzeliyordu bendede aynı şekildeydi karnın elinin altında toplanır demişlerdi böyle bişey hiç hissetmedim, merak etme sende son günlerine gelmişsin panik yapma sadece biraz daha kendini dinle ve her konuda doktoruna danış

canım Allah bağışlasınn,hep birlikte sağlıklı bir şekilde yaşamınız dileğiyle..
merak ettim bebişin kaç kilo doğdu?

canım ben 36 haftalık doğuma girerken 22 kilo almıştım ama inanılmaz su toplamışım doktorum sürekli kızardı kilom yüzünden ancak allahıma şükürler olsunki bebeğimide iyi beslemişim sanki içime doğmuş oğlum 3 kilo 235 gr doğdu hastaneden çıkarkende 2 kilo 900 gr'dı. 1 ay erken doğan bebeğe göre kilosu iyi yani zaten kilosu nedeniyle yoğun bakımda çok kalmamış.

allah herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah.

Allah analı babalı büyütsün inşallah hayırlı evlat olsun canım sende bebeğinde çok şükürki sağsalim kurtulmuşsunuz çok sevindim inşallah ben gibi doğum yapacak bütün arkadaşlarıma Allah ım yardım etsin umuyorum senin gibi bizlerde yavrularımızı sağsalim kucağımıza alırız

Allah analı babalı büyütsün maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…