Dienille doğum kontrol hapı

Helenizmrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2022
167
38
31
Merhaba. Doktorum tedavi sürecinde dienille doğum kontrol hapı önerdi 14 gün boyunca ama ben 6. Günümde fazla yan etki gösterdiği için bırakıyorum . Doktorum bıraktıktan bir kaç gün sonra kanaman gelir dedi ve sanırım adet tarihini de geciktiriyormuş. Ne kadar süre adeti geciktiriyor bilgisi olan var mı acaba ?

6 gün biraz erken değil mi ilaç bırakmak için, ne yan etkileri oldu?
Ben normal düzeninde bıraktım yani yeni kutuya geçmedim öyle gecikme yaşamadım. Sizde de çok gecikme olmadan atlatırsınuz bu süreci umarım

Şiddetli baş ağrısı sanırım tansiyonumu çok yükseltti kulaklarım başım patlayacak gibi oldu ve mide bulantısı sürekli günlük yaşantımı etkiledi Baya o yüzden doktor bırak dedi . Adet gecikmesi herhalde kişiden kişiye değişiyor herkes yaşamıyor mu acaba ilk kez kullandım emin değilim. İlaç bittikten kaç gün sonra kanamanız oldu ne kdr sürdü peki

Şiddetli baş ağrısı sanırım tansiyonumu çok yükseltti kulaklarım başım patlayacak gibi oldu ve mide bulantısı sürekli günlük yaşantımı etkiledi Baya o yüzden doktor bırak dedi . Adet gecikmesi herhalde kişiden kişiye değişiyor herkes yaşamıyor mu acaba ilk kez kullandım emin değilim. İlaç bittikten kaç gün sonra kanamanız oldu ne kdr sürdü peki
Ben sadece yeni kutuya geçmediğim için bende bi farklılık olmadı, adetim normal devam etti 5 gün (hep 5 gün sürüyordu) sadece ağrılarım geçmişti haptan sonra son hızla geri döndüler. Siz ortasında bırakacağınız için farklı olabilir tabii

ben ilk defa doğum kontrol hapı kullanıyorum dienielle verdi doktor, adetim bitince ara kanamalar görüyordum ve çok ağrım oluyordu o yüzden verdi, kullanmaya başladım ve kullandığım günden beri ara kanamam olıuor kırmızı renkte leke gibi değişiyor ve kullandığım günden beri oluyor, neden olur bilginiz var mı ya da normal mi bu

ben ilk defa doğum kontrol hapı kullanıyorum dienielle verdi doktor, adetim bitince ara kanamalar görüyordum ve çok ağrım oluyordu o yüzden verdi, kullanmaya başladım ve kullandığım günden beri ara kanamam olıuor kırmızı renkte leke gibi değişiyor ve kullandığım günden beri oluyor, neden olur bilginiz var mı ya da normal mi bu
Yan etkisi oldu mu

X