Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri diene 35 ile büyümeye başladılar

denniss_shady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2011
281
3
kızlar ben geçen senelerde burdaki çoğu yöntemi denedim şerbetçi otu kremi, telkin, adaçayı, buz masajı ve birçok farklı yöntem... maalesef hiçbirinden düzgün bir sonuç alamadım. geçici dolgunluklar dışında hiçbirşeyin etkisini gördüğümü söylemem aslında bu biraz da benim hatamdı sonuç alamayınca sıkılıp kısa sürede vazgeçtim çoğu yöntemden. neyse fazla uzatmayayım..
Geçen ay korunma amaçlı doğum kontrol hapı kullanmaya başladım doktorumun önerisiyle DİENE 35 aldım düzenli olarak kullanmaya başladım ve 2. haftadan itibaren göğüslerimde gözle görülür bi dolgunluk oldu ve fazlasıyla hassaslaştı doktorumla konuştuğumda bunun herhangi bi sorun olmadığını kullanmaya rahatlıkla devam edebiliceğimi söyledi. erkek arkadaşım bile senin göğüslerin mi büyüdü demeye başladı yani öyle az bi dolgunluktan bahsetmiyorum belki geçici bişeydir diye düşünüp buraya hemen yazmamaya karar werdim ama bi yadan da geçen senelerden aklımda kalan şeylerden birini de uyguliim belki gerçekten büyüyolar diye düşünüp hergün 3-4 hurma yemeye başladım şu an 2. paketin yarısındayım ve yaklaşık 1.5 cm kadar büyüdüler :KK16:

tabiki herkes doğum kontrol hapı kullanmak istemiyor biliyorum ama eğer zaten kullanıyorsanız yada kullanmayı düşünüyorsanız DİENE 35 i deneyim derim bende işe yaradı ve çok mutluyum.

Bu ilacın kalça ve göğüste büyümeye sebep olduğu biliniyor. Dikkat et kalçan da büyümesin:KK52:

X