didyma Burun Estetiği Ameliyatıb

Yan profilden cok degistirmis seni olumlu yönde iyiki yaptirmisin güzellik katmis sana güle güle kullan her ikisinide

Pardon canım hangi doktora çene ve burun ameliyatı oldun?

çok şirin olmuşsun canım. güle güle kullan. ben çeneni fark etmemiştim. doğal olmuş yani.

çok geçmiş olsunnn gerçekten ikisi ile birlikte harika olmuş :) bakalım benim daha 14. günüm 1 ay sonra neler olacak :))

bu arada ilk başlık msjınıa doktorun ismini yazarsan arkadaşlar tekrar tekrar sormak zorunda kalmz canım :) öpüyorum :KK54:

uzun zamandır girmiyosunuz sanırım bu topiğe.bende araştırma aşamasındayım.gerçekten çok güzel olmuş burnunuz çok doğal duruyor.acaba özelden fiyat atabilirsen çok sevinirim.çok teşekkürler şimdiden

Eki Görüntüle 24463

Eki Görüntüle 24464

arkadşlar burnumun ve çenemin eskı ve yenı halını koydum...hem burundan ameılyat oldum hemde çeneden resımde ki gibi gerideydi çenem...şu saat itibariyle burnum tam 1 ayını doldurdu:d lütfen iyi veya kötü yorumlarınızı beklıyorumm..eleştiriye açık bir insanımmmm:1rolleyes:

valla her ikiside güzel olmuş süperrrr büyük değişim olmuş adeta gençleşmişsin bir sorunun yoktur çenenden de umarımm

çene başarılı görünüyo burun şiş tabi ama bu hali bile güzel yine de...güle güle kullanın, hayırlı olsun!

X