Didim'e Gidenler Yok mu ?

ZeytinKek

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
3.183
1.093
Merhabalar ,
ağustos başında tatile çıkmayı planlıyoruz
fakat nereye gideceğimizi bilemedik.
ailece rahat edebileceğimiz gezip görebileceğimiz yerleri de olan
tam pansiyon
denize sıfır
bir yere gitmek istiyoruz.

Didim i hiç görmedim merak ediyorum istediğimiz koşullara uyar mı acaba ?

bilgilendirecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

ben didimde caprice gittim
denizi çok güzelllllllldiiiiiiii
orda gezcek yerler vardı biz araba kiralamıştıkkkk
ha bide zeytinyağı satıyo köylü kadınlar yollardaaaaaa :)
tavsiye ederim almanızı
didim güzeldir
sevgilerrr

ya didim iyi hoşta aşırı kalabalık
bence çocukla gidilip rahat rahat tatil yapılcak bi yer değil
ama diğer taraftan mavi bayrağı çok

bende gecen sene didimde yaptım tatilimi ama pek begenmedim yeşillik pek yok bodur ağaçlar var zeytin ağaçları denizi ise git git belini geçmez didimde heryeri gezdim en güzel deniz olan yeri haydarlı koyu idi

Eğlenicem, disco, bar vs önemli diyorsanız gidin. Plajları kalabalıktır.

Clup patıo (akbÜk)tatıl kÖyÜne gıtmıŞtık orası bır harıkaydı ama denızı kÖtÜydÜ dıdımın merkezıne gıttık oranın denızı Çok gÜzeldı ama Çok kalabalıktı gezılecek fazla yerı yok bence Özel bır yer degıldı ama gÜzeldı herkesın bakıŞ aÇısı farklı bence gıdıp gÖrmek lazım :))) sızede hayırlı tatıller dılerım

didim gerçekten mükemmel bir yer ama otelleri için aynı şeyi söyleyemem plaj ve denizi için gidilmeye değer

denizi kumu harika . suyu ılıktır.kendimi bildim bileli gittiğim denizlerdendir.otele ait plajı kullanmanızı tavsiye ederim.yani deniz sıfır özel plajı olan bir otel tercihiniz olmalı.pansiyonda kalıcam derseniz halk plajı kullanmak zorundasınız.resmen akraba oluyorsunuz diğer insanlarla.şezlonglarınız şemsiyeleriniz dipdibe oluyo.hafta içide böyle hfta sonuda.altın kumda böyle diğer koylarda böyle.tercih sizin ..

denize sıfır eşyalı evler 100tl den başlıyor oda sayısına göre artıyor ağustosta artar veya eksilir tam fiyat veremiycem..icerlerde daha ucuza bulursunuz.

ben didime 2 kez gittim, çok hoş 1 yer.ailecek iyi vakit geçirilir zira kopmak isteyenler bodruma yönlenmeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…