Didimde denize sıfır uygun apart

yettimgarii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
65
0
Kızlar eylül 15den sonra tatil planımız var..ben didim altınkumu hiç görmedim,güzel diyorlar..oraya gitmek istiyoruz..ama öyle 5 yıldızlı otelde hep bişey yapalım telaşıyla değil,şöyle bahçesinden direk plaja inilen,manzaralı güzel bi pansiyon yada apart düşünüyoruz..tavsiye edeceğiniz bir yer varmı...şimdiden teşekkürler.

gülse apart'ta kaldım.temmuzun ilk haftası.denize sıfır değil ama 2 dakika yürüdügünde denizdesin.kasımda tekrar gideceğiz :)))

Mutlu apart otele bak canım. Çok güzel, denize sıfır olmasa da çok yakın. Ben gittim, kaldım yani.

Son düzenleme:
merhaba kızlar bizde önümüzdeki hafta için güzel denize yakın alışveriş ve yemek yeme yerlerine yakın bir apart arıyoruz gidenler fiyat ve mekan taysiyesinde bulunabilirmi.

kızlar ben didim düşünüyordum ve araştırma yapmıştım..hera apart var çok beğenmiştim..mail atınca hemen dönüyolar,bilgi veriolar bi bak derim..gerçi oraya gidince benzeri yerler çok var dediler..önceden ayırmana gerek yokmuş.. ama arkadaşlarla kuşadasına karar verdik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…