Didimde denize sıfır uygun apart

yettimgarii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
65
0
Kızlar eylül 15den sonra tatil planımız var..ben didim altınkumu hiç görmedim,güzel diyorlar..oraya gitmek istiyoruz..ama öyle 5 yıldızlı otelde hep bişey yapalım telaşıyla değil,şöyle bahçesinden direk plaja inilen,manzaralı güzel bi pansiyon yada apart düşünüyoruz..tavsiye edeceğiniz bir yer varmı...şimdiden teşekkürler.:21::21::21:

gülse apart'ta kaldım.temmuzun ilk haftası.denize sıfır değil ama 2 dakika yürüdügünde denizdesin.kasımda tekrar gideceğiz :)))

Mutlu apart otele bak canım. Çok güzel, denize sıfır olmasa da çok yakın. Ben gittim, kaldım yani.

Son düzenleme:
merhaba kızlar bizde önümüzdeki hafta için güzel denize yakın alışveriş ve yemek yeme yerlerine yakın bir apart arıyoruz gidenler fiyat ve mekan taysiyesinde bulunabilirmi.

kızlar ben didim düşünüyor:KK5:dum ve araştırma yapmıştım..hera apart var çok beğenmiştim..mail atınca hemen dönüyolar,bilgi veriolar bi bak derim..gerçi oraya gidince benzeri yerler çok var dediler..önceden ayırmana gerek yokmuş.. ama arkadaşlarla kuşadasına karar verdik.

X