didim haziran ayında nasıl olur?

kxuxçxuxk kara kxixz

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
128
1
49
arkadaşlar şu anda 6 aylık bebeğim var,haziranda 11 aylık olucak didime gitmeyi düşünüyoruz,haziranın ortalarında didim nasıldır bebeğim üşürmü yoksa antalya gibi sıcak olurmu bilgisi olan varmı acaba.

biz de haziranın son haftası gidicez didime ama acentalar haziranda ege bölgesini pek tavsiye etmiyoruz özellikle ilk haftaları soğuk oluyo diyolar

18-25 Mayıs arası klaisk Didim tatillerimiz olurdu,ancak o haftalardan Haziranın ilk iki haftasına kadar süprizlere açık olmakta fayda var,üstteki arkadaşın da belirttiği gibi yağmurlar bir anda bastırabiliyor ve şu da çok önemli ki,deniz soğuk!
ancak antalya çok güzel bu tarihlerde,tavsiye ederim..

Geçen sene haziranın ortalarına kadar yağmurluydu ama bu sene nasıl olur bilemiyorum ama şu var antalya kadarda sıcak olmaz

biz geçen sene haziran sonu temmuz başı ordaydık çok sıcaktı

haziran ayında çok sıcak oluyor

biz de haziranın son haftası gidicez didime ama acentalar haziranda ege bölgesini pek tavsiye etmiyoruz özellikle ilk haftaları soğuk oluyo diyolar

kızlar merhaba. anlaşılan didimi biliyorsunuz. biz seneye ağustostaki düğünümüzün ardından balayına çıkmayı düşünüyoruz da... ikimiz de gitmedik hiç o taraflara. önerir misiniz balayı için? bir de denizi çok yosunlu taşlı mıdır? bende deniz fobisi var da..

didim de evimiz var denizi ne yosunlu nede tasli cok guzel temiz, altinkum da adi ustune altinkum ama akbuk te farkli degil ,tavsiye ederim.

Denizi taşlı yosunlu değil ama bol balıklıydı :) Biz bu yaz didim altınkumdaydık denizi çok güzel, derin değil herkesin korkmadan gireceği gibi sığ, artı kum. Fakat çok balık vardı, korkutmak istememde devamlı ısırıyorlar, bişey yapmıyor belki ama huylandırıyor insanı. Haziran ayına gelince soğuk olur, hele denizi buz olur giremezsiniz. Biz ağustosta bile titreye titreye giriyorduk. Egenin denizi her daim soğuktur ki zaten. Hele haziranda falan buz gibidir.

Haziran ayı için en güzeli akdeniz olur. Alanya, side harika olur. Temmuz ağustos kadar boğucu sıcak olmaz şayet yağmurlu olmazsa en güzel aydır, denizde temiz olur.

Canim bizimkilerin yazligi oldugu icin 8 senedir heryil bi kez gideriz bixim yer altinkumda Akbük un denizi guzel değil yosunlu cogu yer plajları eh işte ama altimkum superdir fakat temmuzdan once gidilmez deniz çoğunlukla isinmamis olur temmuz agustos eylulde deniz şahane olur izniniz haziransa alanya antalya daha iyi olur gibi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…