Aile Planlaması diane-35

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

meltemacr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2016
23
46
37
Arkadaşlar merhaba çok uzun yıllardır diane 35 doğum kontrol hapı kullanıyorum kilo aldırması dışında fakat bir arkadaşım yasmin adlı ilacın zayıflattığını söyledi aranızda kullanan varsa gerçekten zayıflatma etkisine sahipmi?

Diane kullandim 4 sene dogum kontrol olarak ama ben cok oyle kilo almadim. Bence bunu doktorunuza danisin belki tiroidleriniz az calisiyordur.
Yasmin hapinin hic duymadim zayiflattigini.

Diane kullandim 4 sene dogum kontrol olarak ama ben cok oyle kilo almadim. Bence bunu doktorunuza danisin belki tiroidleriniz az calisiyordur.
Yasmin hapinin hic duymadim zayiflattigini.
Bende çok aşırı bir kilo artışı yaşamadım aksine çok memnunum ama malum kilolar işte yinede sağ olun☺

Bende çok aşırı bir kilo artışı yaşamadım aksine çok memnunum ama malum kilolar işte yinede sağ olun☺
Bisey degil. Yinede bir tiroidinize baktirin derim. O metabolizmayi yavaslatip kilo aldirabiliyor cunku.

bnde bu hapı kullandım ama ağız ve çene bölgemdeki sivilceler için vermişti jinekoloğum.3 ay kullandım kullanmadan önce çok fazla araştırdım aslında insan vucuduna zararlı olduğunu düşünüyorum çünki fransada 6 kadın bu hapdan vefat etmiş.çok korkarak mecburen kullandım,sivilcelerim çok büyüktü onlar bir daha çıkmadılar,tedavi etti.faydasını gördüm.bu ilacı kullanırken gögüsleriimde büyüme gerçekleşti,kullanımı bıraktıktan sonra da tüylenmem artış gösterdi.ama şunu söylemeliyimki herkesin vucut sistemi hormanları farklı yani herkesde aynı sonucu vermeyebilir bu hap.

X