Devletin ödediği hamilelerin kullanabileceği çatlak kremi varmı?

aysun444

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
1.547
21
Devletin ödediği hamilelerin kullanımına uygun,çatlaklar oluşmasın diye yada vücudu nemlendirsin diye, deriyi alttan yumuşatan bir çatlak kremi varmı, ismini paylaşırsanız sevinirim.
Ya da direk çatlak kremi değildir ama doktorunuz önermiştir yine devlet ödüyordur. Var mı böyle krem, yağ falan.

canım o kremler falan bos işler bu lay tamamen genetik. ben krem falan sürmedim catlak yok ama kimisi de sürdüğü halde oluyo bosuna o pahalı kremleri almayın doktorum bana devletin ödediği bi ilaç yazmıştı ismi fito amasen yinede doktoruna danış

Devletin ödediği ilk ilaç yazıldı fito, teşekkür ederiz, başka bilen varsa ve yazarsa seviniriz.

canım malesef yok bn eczande calışıyorum onun için ama ücretiyle almak istersen doktoruna danış derim

bepanthene mavi ve yeşil olanı var ama mavi olan iyi geliyor..hatta hamileyken ücret ödenmiyor...bence bunu bir araştır..ben hamileyken ücretsiz olarak kullandım..çok fazla da çatlak görüntüm yok..

hamile olduğunu (reçetende belirttiğin takdirde) neredeyse aldığın tüm ilaçları ücret ödemeden alıyorsun..11 ay önce doğum yaptım..değişmediyse bazı prosedürler hala aynıdır...benden söylemesi

madecassol var...
yanlız devletin odedıklerının bı cogu ıyı degıl...
kozmerık amaçlı olanlar ıyı onlar da odenmıyor...
lıerac fıtolastıl veya bonal krem cok ıyı ama 70 cıvarı,,pahalı gelebılir....
bepantheme merhem iyi.....
zaten onemlı olan gerılen karnı yumusak tutmak ve buyumesını kolaylastırmak....zeytınyagı da cok ıyı gelır....

aktarlarda çeşitli yağlar var. özellikle kakao yağı çok iyi geliyormuş bilginiz olsun...

merhaba ben yeni üye oldum aslından 1 yıldan uzun bi süredir takip ediodum siteyi ama üye olmak kısmet olmadı bi türlü.neyse nası nereye yazcamı doğrumu yazdımı bilmiorum.umarım yazılarımı biri okur

fito krem yazmıştı doktor bana
şimdi arada kızarık olunca bebğimin poposunada sürüyorum
dalinin pişik kremi pişik yapınca

fito yazdı sağlık ocağındaki doktor, fitokremi devlet ödüyor, kendi doktorum pregnacare önerdi devlet ödemiyor. fito da yağlı yapış bir krem arada sürüyorum çok gergin hissettiğimde

kullannan bırınden tatlı badem yagı duymustum bn henuz dogum yapmadım ama kullanmayı dusnuyorum

kızlar ben kreme cok para vermedim hrgün dus alıp vazelin sürdüm 48le hamile kaldım 68le bitirdim fakat inanın arkadaslarım cevrem bilir hiç catlak olmadı.yalnız cok rahatsız edecek derecede fazla sürdüm yani badiyi karnımın üstüne kapatırken tedirgin kapatıyordum o derece coktu yani.tavsiye ederim bende akrabamdan duydum uyguladım

::) hehe en güzelni sen yapmışsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…