Devlet hastanesinde karın germe ameliyatı süreci hakkında

Naptınız doktora gittiniz mi sonucu merak ediyorum ne kadar ücret çıkardı neler yaparım dedi hastane de ne kadar yatıracak gibi gibi...
Malesef gidemedim hastaneyi aradım bu tarz ameliyatlar yapılmadığını söyledi bende devlet Hastanesi'ne randevu aldım 15 gün sonra oraya gidip danışıcam inşallah yine yazarım

Naptınız doktora gittiniz mi sonucu merak ediyorum ne kadar ücret çıkardı neler yaparım dedi hastane de ne kadar yatıracak gibi gibi...
İyi günler bugün plastik cerrahi servisiyle görüştüm karın germe ameliyatı yapılıyor bütün işlemler ücretli SGK dahilinde değil perşembeye randevu aldım gidip görüşeceğim tekrar yazarim

Doktorun adı ne acaba ücret falan nekadar acaba resimleri var mı ameliyat yaptığı

Doktorun adı ne acaba ücret falan nekadar acaba resimleri var mı ameliyat yaptığı
Merhabalar bugün gittim ekranda inanc doğan yazıyordu ama bazen ekrandakiyle aynı olmayabiliyor görüştüğünüz doktor. Ben görüştüm 180derece ameliyat yapılacağını yani yan simitlerden itibaren olacakmış bunu hastanın durumuna göre belirliyor bel kısmında sarkma varsa 360 derece yapılıyormuş bana 180 önerdi ameliyattan önce Bi ultrasonla göbek bölgesine bakıp analiz edip ameliyat günü veriyoruz ücreti de 20 bin yani bence fiyat gayet makul ben sgra kullandığım için hemen gün veremedi en az Bi ay öncesinden bırakmam gerekiyormuş iyileşme sürecini yavaslattigi için yani ben 3 ay sonra gidip gün alacağım sgaradan arınmış Bi şekilde daha iyi olacaktır aldığım bilgi bu şekilde doktor çok ilgili çok açıklayıcı bir şekilde konuştu karşınızda bir tanıdığınız varmış gibi hissediyorsunuz ne mutlu mesleğini böyle titizlikle yapanlara

20 binde hem lipo hem karın germe var çok ucuz resimler var mıydı gösterdi mi

20 binde hem lipo hem karın germe var çok ucuz resimler var mıydı gösterdi mi
Yok hayır sadece muayene oldum 180 uygun olan dedi hem deriyi hem deri altındaki fazla kas ve yağ dokusunu da alacağını söyledi ama söyle söyleyebilirim tecrübeli olduğu belliydi muayene sırasında bu şekilde hızlı kilo alıp vermiş hastalarıma karın germe öneriyorum vücut şekline göre belirleyip ameliyatimizi gerçekleştiriyoruz dedi resim göstermedi ben sormadım aklıma gelmedi açıkçası sorsaydım yardımcı olurlardı zaten bunu istemek gayet normal de ama hiç aklıma gelmedi ya iki dediğim gibi ameliyata hazır olduğum zaman daha detaylı görüşeceğim ama özel hastaneye göre daha uygun Bi fiyat bence

Merhaba bende karın germe amaliyati oldum araştırma Hastanesi'nde bugün amaliyatim ikinci günü ama bende sigara içiyorum doktorum bırakmam gerektiğini söylemedi amaliyatan önce ama tabiki amaliyatan sonra ben icmemeyi tercih ediyorum çabuk iylesmek için yani üç ay neden bekletmiski benim bugün ikinci günüm olmasına rağmen gayet iyiyim dilerseniz başka doktora görünün

Ameliyattan bir ay önce bırakılmali dedi bu bir çok ameliyat için geçerli zaten sigara yarada akıntı ve öksürük yapar e haliyle karninizdaki dikişle öksürmek çok kötü sezaryen doğum yaptım çok sıkıntı yaşadım oksurme korkusundan ağlıyordum o kadar canım yanmıştı 3 ay benim tercihim hem sigara için hemde sıcaklardan etkilenmemek için ameliyat sonrası korseden dolayı yani birde neredeyse bir yıldır araştırma yapıyorum ve sigara kullanımının iyileşme sürecini uzattığı yazılıyor yani daha önce de bir hekimle görüştüm o da aynı şeyi söylemişti bu sizin tercihiniz zaten doktor zorunlu demedi sizin için daha iyi olur demişti

Geçmis olsun karın germede neler yapild fıtık ve karın kası dikimi liposaksin yaptimive kaça yaptı öncesi ve sonrası nasıl kaç kiloyla girdiniz

Geçmis olsun karın germede neler yapild fıtık ve karın kası dikimi liposaksin yaptimive kaça yaptı öncesi ve sonrası nasıl kaç kiloyla girdiniz
Teşekkür ederim liposaksin karın kası dikimi vücut şekillendirme ben 59 kiloyla girdim ama bugün amaliyatimin 3gunu henüz tartilmadim 20 bin TL odedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…