Devlet hastanesinde aşılama yaptıranlar. Femara,ovitrelle

Petunya508

Velhâsıl-ı kelâm her şey nasip...🌼
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Mart 2021
645
831
Merhaba hanimlar.
2 bucuk yıldir anne olmak istiyorum. Bu sureçte klomen ovitrelle, rahim filmi, bitkisel yontemler.... Akliniza gelecek butun herseyi yaptim. Ve yoruldugumu hissedip ara vermek istedim. 6 7 ay hicbirsey yapmadim. Doktora gitmedim. Takvim uygulamasini bile telefonumdan sildim. Sonra devlet hastanesine kontrol(kist) icin gideyim dedim. Doktor hikayemi dinledi. Ve bana Femara yazdi.
Bugün yumurta takibi icin kontrolum vardi ve 19mm yumurtam oldugunu soyledi. Ben ovitrelle verip iliski saati soylemesini beklerken beni Aşılamaya yönlendirdi. Bende biraz sasirdim beklemiyordum.
Tecrubeli arkadaslar bu aşılamayi devlet hastanesinde nasil yapiyorlar surecinizden bahsedermisiniz.
Nelere dikkat etmem gerekiyor bilmiyorum.
İnternette kk da bakiyorum sabahtan beridir ama gonalf falan ilac kullanmadim ben 🤷
Hastanede yatiliyormu?
Esim 2 gunluk sperm perhizli oluyor? Sıkıntı olurmu?
Ağrılı bir işlem mi?

lütfen kafam çorba oldu ?

Merhaba ben devlet hastanesinde yaptırmış biri olarak İlk gün eşinle gidiyosn eşin 3 gün perhizli olcak. Daha sonra gonal f adında bir iğneyle yumurta büyütme işlemi adı verilen Bi işlem ev de kendin belli saatlerde vuruyorsun koldan ya da göbekten yumurta çatlayınca doktor ovitrolle iğnesi olan çatlama iğnesini vuruyor ya da sen evde vuruyorsun duruma göre daha sonra 14.gün gidip kan veriyorsun

X