desensiz hali

son mecnun

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2014
1.265
1.616
36
Merhaba hatunlar

ben desensiz duz bej tonlarinda makina halisi ariyorum hangi markalarda nerde bulabilirim?

Bu ozelliklerde shaggy olarak var fakat ben makine halilarinda pek rastlamadim..

Merhaba
Bende çok aradım düz desensiz halı genellikle shaggy vardı süpürmesi kolay olmadığı için istemedim.
Sonunda Tuğra halıda düz renk gri halı buldum.Resmi açtığım konuda var.
Umarım bulabilirsiniz sizde.

Merhaba
Bende çok aradım düz desensiz halı genellikle shaggy vardı süpürmesi kolay olmadığı için istemedim.
Sonunda Tuğra halıda düz renk gri halı buldum.Resmi açtığım konuda var.
Umarım bulabilirsiniz sizde.

Evet gozde gordum evini cok hos mutlulukla otur ins..:KK8:

Korkarim halida ayak izi belli oluyor yada fotografta oyle gorunuyoro_O

eevet canım bende oturma odam için aldım ama sagyy düz bej merinostan almıştım bi bak istersen belki malkina halısıda bulabilirsin:))

Cnm halini aldinmi bilmiyorum bende kendime hali ariyordum.. gri murdum beyaz rrenklerde tek renk ariyordum desensiz cok hosuma gidiyordu ama kaliteli olsun istedigimden saray yada koyunluya baktim..

Ama kasmirin yeni bi koleksiyonu gozuma carpti hali bakarken fume koltugum oldugundan alamadim haliyi..

Krem rengi tek renk halisi vardi desensiz kasmir kadife diye geciyor kadife yok tabi icinde ipek iplik var %100 akrilikmis ve 1.500.000 ilmek sayisi var yumsacikti elledigimde pamuk gibiydi arkasida yumsakti sert bi hali deildi isters3n gi baktmcnm 999tl ve uzeri alisveriste birde ceyrek hediyeymis cnm.. bi bak cnm istersen ama kalitesini bilmem acikcasi anliyan biri ike gidersen super olur ama halinin ozellikleri cookgzl..

http://www.kasmirhali.com/kasmir-kadife-koleksiyonu-37.html

Cnm halini aldinmi bilmiyorum bende kendime hali ariyordum.. gri murdum beyaz rrenklerde tek renk ariyordum desensiz cok hosuma gidiyordu ama kaliteli olsun istedigimden saray yada koyunluya baktim..

Ama kasmirin yeni bi koleksiyonu gozuma carpti hali bakarken fume koltugum oldugundan alamadim haliyi..

Krem rengi tek renk halisi vardi desensiz kasmir kadife diye geciyor kadife yok tabi icinde ipek iplik var %100 akrilikmis ve 1.500.000 ilmek sayisi var yumsacikti elledigimde pamuk gibiydi arkasida yumsakti sert bi hali deildi isters3n gi baktmcnm 999tl ve uzeri alisveriste birde ceyrek hediyeymis cnm.. bi bak cnm istersen ama kalitesini bilmem acikcasi anliyan biri ike gidersen super olur ama halinin ozellikleri cookgzl..

http://www.kasmirhali.com/kasmir-kadife-koleksiyonu-37.html

Canim cok iyiymis hemen hemen ayni ozelliklerde akrilik halim var cok memnunum peki bu fiyat kac m2 nin fiyati?

Ayrica cok tesekkur ederim:KK73:

Canim cok iyiymis hemen hemen ayni ozelliklerde akrilik halim var cok memnunum peki bu fiyat kac m2 nin fiyati?

Ayrica cok tesekkur ederim:KK73:

Cnm sanirim biraz pahali mi bilemedim 6m2 bize 1050tl demislerdi 4m2 640tl demislerdi cnm ama gercekten cok begenmistim ben ama kullanislimi bilmiorum gorunusudu kendide cok guzeldi

Halibul adli sitede duz halilar var, ordan bakabilirsnz bn oradan lastikli hali ortusu almistim tek renk pembe memnun kalmstm:)

X