Dertleşelim arkadaşlar…

ruhu yorgun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2024
22
3
32
Nasıl başlayacağım bilmiyorum. Pcosum femara ile hamile kaldım uzun bir süreçte ve kaldığıma sevinirken rahim açıklığı nedeniyle bebeğimi kaybettim.. şimdi ben ne yapacağım arkadaşlar nerden nasıl başlıcam Tekrar? Benim gibi olup çocuk sahibi olan var mı? Bana bir akıl verin. Çok üzgünüm.

Merhaba benim arkadaşımda rahim ağzı yetmezliği vardı çoğu kez düşüğü oldu belli bir trimestıra kadar hep yattı sonra rahim ağzını diktiler ve doğuma yakın ufak ameliyatla açtılar tekrar .. ama bunu yapana kadar doktorlar çok araştırdı ve karnında 7-8 aylık bebeği öldü yani bi türlü rahim ağzı yetmezliği nasıl baş edeceğini bilmiyorlardı iyi bir doktora görünürsen belki buna benzer bir tedavi uygulayabilirler bende de pko var ve kalp şeklinde Rahime sahibim hiç gebe kalamadım hayırlısı olsun herşeyin belkide sağlıksız bir gebelik olucaktı senin için çok üzüldüm onca zaman bekleyip sevinememekte tabi üzücü senin açından anlıyorum

Kimseye

Kimseye anlatamıyorum derdimi. Bir daha hemen olur üzülme diyorlar. Bilmiyorlar ki ne kadar çok çabaladım ne süreçlerden geçtim

Kimseye anlatamıyorum derdimi. Bir daha hemen olur üzülme diyorlar. Bilmiyorlar ki ne kadar çok çabaladım ne süreçlerden geçtim
O öyle kolay değil herkesin tecrübesi bünyesi de farklı ben 6 yılı doldurdum hala bekliyorum pko var :) ama olsun sağlık olsun yani belkide benim hayrıma şuan. Herşeyden önce sağlık sağlıksız bir gebelik olduğu zaman zaten vücut atmaya çalışıyor Allah korusun o bebek karnında kocaman bebek olarak kaybetseydin ne olacaktı ? Senin hayatın bile tehlikeye girerdi .. yine olacağından eminim biraz zaman bırak kendine kolay olmadığını çok iyi biliyorum başta belirttiğim gibi.. hamile kalanların , doğum yapanların , düşük yapanların çoğu kadının hücreleri aktif hale geliyor üreme hücreleri yenileniyormuş o yüzden daha kolay hamile kalma şansları oluyor stresten uzak bu konulardan uzak dur bi süre senin şuan bu forumda sürekli kafa yorman bile sana çok zararlı.

Çok teşekkür ederim düşünceleriniz için o kadar ihtiyacım var ki dertleşmeye paylaşmaya. Ben De sizi çok iyi anlıyorum Rabbim sizinde benim de kucağımızı boş bırakmasın. Sağlıklı evlatlar nasip etsin. Siz doktora gittiniz mi ya da tedavi oldunuz mu

Rica ederim ne demek , ben çok tedavi gördüm artık rafa kaldırdık olursa olur olmazsa ucunda ölüm yok yapacak bir şey yok eşim beni seviyor hayatta yanımda sağlıklı olalım bana yeter artık bu kafadayım çünkü öbür türlüsü beni mahf etti psikologlara gittim durdum çevre baskısı da beni ayrıca yıprattı herkes anne baba olmak zorunda değil olmuyorsa vardır bir hayır

Haklısınız kesinlikle. Önce sağlık. Gönlünüzden geçenin en güzeli olsun. Sanırım benim de bu durumda psikoloğa gitmem lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…