Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Arkadaşlar kusura bakmayın lütfen şehir dışına çıkmam gerekti çok önemli bir durum için o yüzden okuyamadım ama eksiklerimi tamamlayacağım şu an hastayım, hastalığım geçer geçmez okuyacağım inşallah eksikleri. vck sana verdiğim sözümü de unutmadım onu da yine uygun olunca yapcm inşallah.Öptüm hepinizi :KK54:

canım geçen hafta regl olmuştum..bu haftada memlekete acil gitmem gerekmişti ama şimdi nur.sen için ve kays için okudum allah kabul etsin...

Evet arkadaşlar sözleştiğimiz üzere birbirimize hayırlı eş adayi icin dua ediyoruz.Listemiz aşağıdaki gibi:Her gün bir arkadaşımıza Yasin Süresi okuyoruz ve Hayırlı bir eş adayı ile karşılaşıp,hayırlı,güzel bir yuva kurması;hayırlı ,sağlıklı evlatlara sahip olması için dua ediyoruz :KK66: Listede hangi tarihte hangi arkadaşımız için okuyacağımız yazılı.Herkes o günün akşamı ben X için okudum yazıyor ve hergün güncel listeyi yayınlayıp ertesi gün diğer arkadaşımız için okuyoruz.Listemizin başlangıcı aşağıdaki gibidir.Esilayagmur önceden okuduğu için listede okuyan kısmında adı var.Bizler de ilgili tarihlerde hangi üye için okunacaksa okuyup listede okuyanlar kısmında adımızı göreceğiz.Allah kabul etsin.

TARİH OKUNAN OKUYAN

11.02.2012 MASLOW Esilayagmur
12.02.2012 azrazehra
13.02.2012 melancol
14.02.2012 Esilayagmur
15.02.2012 Elanur84

Evet arkadaşlar sözleştiğimiz üzere birbirimize hayırlı eş adayi icin dua ediyoruz.Listemiz aşağıdaki gibi:Her gün bir arkadaşımıza Yasin Süresi okuyoruz ve Hayırlı bir eş adayı ile karşılaşıp,hayırlı,güzel bir yuva kurması;hayırlı ,sağlıklı evlatlara sahip olması için dua ediyoruz :KK66: Listede hangi tarihte hangi arkadaşımız için okuyacağımız yazılı.Herkes o günün akşamı ben X için okudum yazıyor ve hergün güncel listeyi yayınlayıp ertesi gün diğer arkadaşımız için okuyoruz.Listemizin başlangıcı aşağıdaki gibidir.Esilayagmur önceden okuduğu için listede okuyan kısmında adı var.Bizler de ilgili tarihlerde hangi üye için okunacaksa okuyup listede okuyanlar kısmında adımızı göreceğiz.Allah kabul etsin.

TARİH OKUNAN OKUYAN

11.02.2012 MASLOW Esilayagmur
12.02.2012 azrazehra
13.02.2012 melancol
14.02.2012 Esilayagmur
15.02.2012 Elanur84

sistem listeyi benim düzenlediğimden farklı bir şekilde düzenlemiş.Bu nedenle daha düzgün olsun diye bu şekilde tekrar yazdım.

TARİH ----------------------OKUNAN ----------------OKUYAN
11.02.2012 -----------------MASLOW --------------- Esilayagmur
12.02.2012 -----------------azrazehra---------------
13.02.2012 ---------------- melancol ----------------
14.02.2012 -----------------Esilayagmur -------------
15.02.2012 Elanur84

sistem listeyi benim düzenlediğimden farklı bir şekilde düzenlemiş.Bu nedenle daha düzgün olsun diye bu şekilde tekrar yazdım.

11.02.2012 -----------------MASLOW --------------- Esilayagmur
15.02.2012 -----------------Elanur84 ----------------

Maslow canım ben senin için şimdi okudum allah kabul etsin =)

11.02.2012 -----------------MASLOW --------------- Esilayagmur,azrazehra

Son düzenleme:
arkadaşlar birde gerçek isimlerimizi belirtelim okuduğumuz yasinin sonunda o kişinin gerçek adıyla dua edelim
mesela 'ALLAH'ım x'in hayırlı dileği için okudum sen kabul eyle,yasin_i şerif hürmetine hayırlı birini karşısına çıkar mutlu mesut bi yuva nasip et''gibi :)
benim adım Meral bu arada :))

arkadaşlar birde gerçek isimlerimizi belirtelim okuduğumuz yasinin sonunda o kişinin gerçek adıyla dua edelim
mesela 'ALLAH'ım x'in hayırlı dileği için okudum sen kabul eyle,yasin_i şerif hürmetine hayırlı birini karşısına çıkar mutlu mesut bi yuva nasip et''gibi :)
benim adım Meral bu arada :))

Allah zaten kimin ne olduğunu biliyor istemeyeni zorlamayalım bence ama benim ki Azra :KK66:

Bende bugün Maslow için şimdi okudum allah kabul etsin dualarımızı. (Amin.)

11.02.2012 -----------------MASLOW --------------- Esilayagmur, azrazehra, melancol

maslow için okudum rabbim tez zamanda hayırlı bir kısmet açsın işlh evlensin çoluk çocuğa karışsın mutlu mesud olacağı bi yuvası olsun (amin)

Bende bugün Maslow için şimdi okudum allah kabul etsin dualarımızı. (Amin.)

11.02.2012 -----------------MASLOW --------------- Esilayagmur, azrazehra, melancol

maslow için okudum rabbim tez zamanda hayırlı bir kısmet açsın işlh evlensin çoluk çocuğa karışsın mutlu mesud olacağı bi yuvası olsun (amin)

allah razı olsun arkadaşlarım,bu durumda yarın azrazehra için okuyoruz.Listenin güncel hali:
10.02.2012 -----------------MASLOW --------------- Esilayagmur, azrazehra, melancol,elanur84 / TAMAMLANDI.
11.02.2012 -----------------azrazehra---------------
12.02.2012 ---------------- melancol ----------------
13.02.2012 -----------------Esilayagmur -------------
14.02.2012 -----------------Elanur84 ---------------

tezcanlı olduğumu söylemiştim di mi :))) senin için okudum az önce,allah kabul etsin inşallah,hayırslısıyla,tez vakitte

Çok çok çok teşekkürler canım amin cümlemizin =)

10.02.2012 -----------------MASLOW --------------- Esilayagmur, azrazehra, melancol,elanur84 / TAMAMLANDI.
11.02.2012 -----------------azrazehra---------------MASLOW
12.02.2012 ---------------- melancol ----------------
13.02.2012 -----------------Esilayagmur -------------
14.02.2012 -----------------Elanur84 ---------------

Son düzenleme:
Arkadaşlar sevdiğim kişi ile çok kötü bir şekilde ayrıldıık birbirimizi kırarak ve tekrar biraraya gelmemiz imkansız gözüküyor ama bu duanın faziletine inanıyorum ben her gün ediyorum bana da eder misinizz edenler okudum diye yazarsa çok sevinirim bende onlara ederim , birbirimize ettiğimiz dua daha çabuk kabul olur

Arkadaşlar sevdiğim kişi ile çok kötü bir şekilde ayrıldıık birbirimizi kırarak ve tekrar biraraya gelmemiz imkansız gözüküyor ama bu duanın faziletine inanıyorum tekrar biraraya gelmek istiyorum ben her gün ediyorum bana da eder misinizz edenler okudum diye yazarsa çok sevinirim bende onlara ederim , birbirimize ettiğimiz dua daha çabuk kabul olur

X