Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

1-Sevgilim06...........(şifa ve hayırlı eş)--------------------OKUDUM
2-duru16.......(evlat için)------------------------------OKUDUM
3-ecrin23(merve).....(evlat için)--------------------------OKUDUM
4-Capri......(işinde yükselmesi için)----------------------OKUDUM
5-blk10.....(evlat için)-----------------------------------OKUDUM
6-Cerol.....(evlat için)-----------------------------------OKUDUM
7-nesrin6868--------------------------------------------OKUDUM
8-E_M_A......(evlat için)---------------------------------OKUDUM
9-freeware...........(hayırlı eş için )-----------------------OKUDUM
10-rainsun............(evlat için)----------------------------OKUDUM
11-dolunay......(hacet için)------------------------------okuduM
12-nisanbu......(evlat için)-------------------------------OKUDUM
13-medusa09....(iş tayin için)----------------------------OKUDUM
14-mrvb......(evlat için)----------------------------------OKUDUM
15-özlem2423......(evlat için)----------------------------OKUDUM
16-ironik .............(evlat için) ---------------------------OKUDUM
17-vck..........(evlat için) -------------------------------OKUDUM
18-uygulama......(iş ve şifa için)-------------------------
20-dicle21............-------------------------------------

*******KIZLAR LİSTELERDE ESKİ İSMİMİ YAZMASSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM******

Son düzenleme:
2-Perlonere.......(evlat için)------------------------------OKUDUM
7-nesrin6868-------------------------------------------OKUDUM
8-E_M_A......(evlat için)--------------------------------OKUDUM
9-freeware...........(hayırlı eş için )----------------------OKUDUM
10-rainsun............(evlat için)--------------------------OKUDUM
11-dolunay......(hacet için)-----------------------------OKUDUM
13-medusa09....(iş tayin için)----------------------------okudum
14-mrvb......(evlat için)----------------------------------okudum
15-özlem2423......(evlat için)----------------------------okudum
16-ironik .............(evlat için) ---------------------------okudum
17-vck..........(evlat için) -------------------------------okudum
18-uygulama......(iş ve şifa için)-------------------------okudum
19-ne kadar zor....(evlat için)---------------------------okudum

Nekadarzor canım senin için okudum Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah canım benim

kün feyekün duasında eksiği olan arkadaşlar
1-bahar85--------teşekkürler
2-skylıne--------
3-azelya-----(nekadarzor,aşkbebek,mrvb,nur.sen,mi rror1981,esma,umut99,capri,ecrin23,esenmia,rainsun ,tülay20,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
4-vck---------(rainsun,tülay2 0,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
5-mavimenekşe(esma,umut99,capri,ecrin23,esenmia,rainsun,tü lay20,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
6-nisanbu(nisanbu,doğa8,nekadarzor,aşkbe bek,mrvb,nur.sen,mirror1981,esma,umut99,capri,ecri n23,esenmia,rainsun,tülay20,gegonya,sevgilim,duygy l,teacherof)
7-doğa3------------teşekkürler
8-nekadarzor-------(ecrin23,esenmia,teacherof)
9-askbebek---------(nur.sen,mirror1981,esma,umut99,capri,ecrin23,esen mia,rainsun,tülay20,gegonya,sevgilim, duygy)
10-mrvb----------(teacherof)
11-nur.sen----------(ecrin23,esenmia,rain sun,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
12-mirror1981--------
13-esma----------teşekkürler
14-umut99-----------
15-capri------------
16-ecrin23-----(gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
17-esenmia---------
18-rainsun--------(umut99,esenmia,rain sun,sevgilim,duygyl,teacherof)
19-tülay20--------teşekkürler
20-gegonya------(nur.sen,mirror1981,esma,umut99,capri,ecrin23,esen mia,rainsun,tülay20,gegonya,sevgilim,duygyl,teache rof)
21-sevgilim--------teşekkürler
22-duyguyld--------
23-teacherof---------(nekadarzor,aşkbebek,mrvb,nur.sen,mirror1981,esma,umut99,capri, ecrin23,esenmia,rainsun,tülay20,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)

kesinlikle bilgi amaçlıdır acele etmenize gerek yok ne zaman isterseniz o zaman okuyabilirsiniz.önemli olan canı gönülden okunup dua edilmesidir.
arkadaşlar biliyorsunuzki listede şimdiye kadar okumayan arkadaşlar oldu onlara okumak zorunda değilsiniz ama ben yinede isimlerini silmiyorum az çok durumun farkında olsunlar ve yaptıkları hatanın farkına varsınlar istiyorum tabiki görürlerse.çünkü ben özel mesaj gönderdiğim halde okuyacaklarını söyleyipte okumayan arkadaşlar var.olabilir belki pcleri bozulmuştur yada başka sıkıntıları olmuştur bu sebepten dolayı listeden çıkarmadım

vck canım mirror okumuştu..diğer arkadaşlar(hiç okumayanlar)keşke haber verselerdi listeye giremiycem diye ben umut ve esenmiaya özel mesaj attım kaile alıp cevap vermediler bu okumalar bizler için çok önemli hiç tanımayan insanlar birbirine dua ediyor ne kadar güzel rabbim kabul etsin inşallah

vck canım mirror okumuştu..diğer arkadaşlar(hiç okumayanlar)keşke haber verselerdi listeye giremiycem diye ben umut ve esenmiaya özel mesaj attım kaile alıp cevap vermediler bu okumalar bizler için çok önemli hiç tanımayan insanlar birbirine dua ediyor ne kadar güzel rabbim kabul etsin inşallah

amin inşallah rabbim herkese hayırlısıyla nasip etsin. nekadarzor, aşkbebek, mrvb okudum.

selamün aleyküm nur.sen, negatif sonuç almışsın, Allah güç versin, sen, ben, bebek isteyen bütün arkadaşlar inşallah bu günleri unutacak kadar mutlu oluruz, tabi Allah her şeyin hayırlısını versin,
ben bu duada geçen ayetleri Kur'andan buldum, sırasına göre yazdım arapçasını, meali de bu şekilde oluştu. Ama meal farkından olsa gerek biraz farklılıklar var gibi. Sonuçta harfleri mahreçleri tam çıkarmak lazım, aksi taktirde anlam değişebiliyor. Bir de duanın başında esmaül hüsnadan bir kısım var. Acaba benim yaptığım doğru mu? ben de okumaya başlamak istiyorum biran önce. Listeye göre sıra kimde, bu arada listenin sonunda olacağım galiba, hayırlı olur inşallah hepimiz için

sağol canım Allah razı olsun inşallah
hepimiz görürüz o güzel günleri
tabi canım türkçe yazımla çok farkediyo arapça okunuş
herkes de tecvidli bilmiyo mahreçleri çıkaramayabiliyo
Rabbim affetsin bilmeyerek işlediklerimizi.

s.a arkadaşlar bi süredir bu sayfaya giremiyordum hakkınızı helal edin okumam gereken bütün duaları okudum arkadaşların. ve yine bi süre bu sayfaya giremeyeceğim sanırım öğretmenim iş yoğunluğum artacak bu dönem o yüzden geçici bir süre beni çıkarabiliirsiniz. ihmal ettiğim için vicdanım rahat olmuyor. ya da kabul ederseniz hergün 1 tane okurum eklersiniz niyete. saygılar sevgiler....tekrar ilgili arkadaşlardan çok çok özürler

s.a arkadaşlar bi süredir bu sayfaya giremiyordum hakkınızı helal edin okumam gereken bütün duaları okudum arkadaşların. ve yine bi süre bu sayfaya giremeyeceğim sanırım öğretmenim iş yoğunluğum artacak bu dönem o yüzden geçici bir süre beni çıkarabiliirsiniz. ihmal ettiğim için vicdanım rahat olmuyor. ya da kabul ederseniz hergün 1 tane okurum eklersiniz niyete. saygılar sevgiler....tekrar ilgili arkadaşlardan çok çok özürler

aleyküm selam canım.helal olsun canım.Allah kabul etsin.herkesin kendine göre işleri var canım daha öncede yazdığım gibi kimseyi listeden çıkarmak istemiyorum inşallah fırsat bulduğunca sıradaki arkadaşlara okursun.Allah seninde gönlünün hayırlı muradını versin en yakın zamanda inşallah

kün feyekün duasında eksiği olan arkadaşlar
1-bahar85--------teşekkürler:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
2-skylıne--------
3-azelya-----(nekadarzor,aşkbebek,mrvb,nur.sen,mi rror1981,esma,umut99,capri,ecrin23,esenmia,rainsun ,tülay20,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
4-vck---------(rainsun,tülay2 0,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
5-mavimenekşe(esma,umut99,capri,ecrin23,esenmia,rain sun,tü lay20,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
6-nisanbu(nisanbu,doğa8,nekadarzor,aşkbe bek,mrvb,nur.sen,mirror1981,esma,umut99,capri,ecri n23,esenmia,rainsun,tülay20,gegonya,sevgilim,duygy l,teacherof)
7-doğa3------------teşekkürler:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
8-nekadarzor-------(ecrin23,esenmia,teacherof)
9-askbebek---------(nur.sen,mirror1981,esma,umut99,capri,ecrin23,esen mia,rainsun,tülay20,gegonya,sevgilim, duygy)
10-mrvb----------(teacherof)
11-nur.sen----------(rainsun,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
12-mirror1981-------teşekkürler:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
13-esma----------teşekkürler:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
14-umut99-----------
15-capri------------
16-ecrin23-----(gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
17-esenmia---------
18-rainsun--------(umut99,esenmia,rain sun,sevgilim,duygyl,teacherof)
19-tülay20--------teşekkürler:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
20-gegonya-------teşekkürler:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
21-sevgilim--------teşekkürler:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
22-duyguyld--------
23-teacherof---------(nekadarzor,aşkbebek,mrvb,nur.sen,mirror1981,esma, umut99,capri, ecrin23,esenmia,rainsun,tülay20,gegonya,sevgilim,d uygyl,teacherof)

kesinlikle bilgi amaçlıdır acele etmenize gerek yok ne zaman isterseniz o zaman okuyabilirsiniz.önemli olan canı gönülden okunup dua edilmesidir.
arkadaşlar biliyorsunuzki listede şimdiye kadar okumayan arkadaşlar oldu onlara okumak zorunda değilsiniz ama ben yinede isimlerini silmiyorum az çok durumun farkında olsunlar ve yaptıkları hatanın farkına varsınlar istiyorum tabiki görürlerse.çünkü ben özel mesaj gönderdiğim halde okuyacaklarını söyleyipte okumayan arkadaşlar var.olabilir belki pcleri bozulmuştur yada başka sıkıntıları olmuştur bu sebepten dolayı listeden çıkarmadım

aleyküm selam canım.helal olsun canım.Allah kabul etsin.herkesin kendine göre işleri var canım daha öncede yazdığım gibi kimseyi listeden çıkarmak istemiyorum inşallah fırsat bulduğunca sıradaki arkadaşlara okursun.Allah seninde gönlünün hayırlı muradını versin en yakın zamanda inşallah

çok anlayışlısın canım. çok sağol. girdikçe bakıcam inş. dua ile..

düzelttim canım listeyi haklısınız gözden kaçıyor:KK17::KK17::KK17:evet canım haber vermediler bende özellikle silmiyorum gün gelir görürler hatalarını anlarlar diye:KK1::KK1::KK1:boşver canım zorla okutacak değiliz ya listemizden silmeyiz onlarda hatalarını anlarlar belki.inan canım ben kendi duamı bile bazen unutuyorum bende bir ara dua topiğine girdim daha sonra pc çöktü sonra hastaneye gidip gelmeler derken beni listeden çıkardıklarını düşündüm ama bir baktım halen ismim var ve banada okunmuş inan varya çoooooookkkkkkkkkkkkk utanmıştım hemen ertesi günü listemi yaptım ve eksiklerimi okudum kimsenin hakkına girmek istemem dediğin gibi kimin duası kabul olacak ve ne zaman nerede edilen dua kabul olunacak bilmiyoruz o yüzden birbirimize dua edip birbirimizden dua alıyoruz inşallah birgün hepimizin gönlünün muratları hasıl olur amin

arkadaşlar birde sizlerede haber vermek istedim biliyorsunuz bu ay tüpbebek tedavisine başlıyoruz eşimde hiç sperm yok eşime şifa olması mahiyetinde hergün bir bardak süt 2 bıldırcın yumurtası 1kaşık bal,1kaşık polen,1kaşık arısütünü karıştırıyorum ve üzerine en büyük şifa duası olan tahmidiye duasını okuyorum.maddi ve manevi bütün hastalıkların şifası için eğer böyle bir sıkıntınız varsa hastalık gibi sizlerde uygulayınız.duayı büyük cevşende bulabilirsiniz yada netten açıp dinliyebilirsiniz

2-Perlonere.......(evlat için)------------------------------OKUDUM
7-nesrin6868-------------------------------------------
8-E_M_A......(evlat için)--------------------------------
9-freeware...........(hayırlı eş için )----------------------
10-rainsun............(evlat için)--------------------------
11-dolunay......(hacet için)-----------------------------
12-nisanbu......(evlat için)-------------------------------
13-medusa09....(iş tayin için)----------------------------
14-mrvb......(evlat için)----------------------------------
15-özlem2423......(evlat için)----------------------------
16-ironik .............(evlat için) ---------------------------
17-vck..........(evlat için) ------------------------------
18-uygulama......(iş ve şifa için)-------------------------
19-ne kadar zor....(evlat için)---------------------------

cerol Allah en kısa zamanda sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat versin.

arkadaşlar birde sizlerede haber vermek istedim biliyorsunuz bu ay tüpbebek tedavisine başlıyoruz eşimde hiç sperm yok eşime şifa olması mahiyetinde hergün bir bardak süt 2 bıldırcın yumurtası 1kaşık bal,1kaşık polen,1kaşık arısütünü karıştırıyorum ve üzerine en büyük şifa duası olan tahmidiye duasını okuyorum.maddi ve manevi bütün hastalıkların şifası için eğer böyle bir sıkıntınız varsa hastalık gibi sizlerde uygulayınız.duayı büyük cevşende bulabilirsiniz yada netten açıp dinliyebilirsiniz

ALLAH şifa versin cnm. delailin nur da oku..

2-duru1616.......(evlat için)------------------------------OKUDUM
7-nesrin6868-------------------------------------------OKUDUM
8-E_M_A......(evlat için)--------------------------------OKUDUM
9-freeware...........(hayırlı eş için )----------------------OKUDUM
10-rainsun............(evlat için)--------------------------OKUDUM
11-dolunay......(hacet için)-----------------------------OKUDUM
13-medusa09....(iş tayin için)----------------------------okudum
14-mrvb......(evlat için)----------------------------------okudum
15-özlem2423......(evlat için)----------------------------okudum
16-ironik .............(evlat için) ---------------------------okudum
17-vck..........(evlat için) -------------------------------okudum
18-uygulama......(iş ve şifa için)-------------------------okudum
19-ne kadar zor....(evlat için)---------------------------okudum
20-dicle21............-------------------------------------okudum

Dicle21 için okudum Rabbim dualarını kabul etsin inşallah

Kızlar günaydın,

Kusura bakmayın son zamanlarda uğrayamadım. Denetimimiz vardı ve ona hazırlanıyordum. Bu hafta denetim haftamız artı üzerine bugün regl başladı. hepsi üst üste geldi.

Benim için okuyan arkadaşlardan Allah razı olsun. allah ne muradınız varsa hayırlısı ile nasip etsin.

Önemle belirtmeliyim ki kimsenin hakkı üzerimde kalsın istemem dolayısıyla mutlaka listemi tamamlayacağım. (Buraya da yazarı okuduklarımı)

Hepinizden ayrı ayrı özür diliyorum...

Hakkınızı helal edin.

X