Dermoit kist, Aşılama, Ahmet Yıldızbakan

Mervedz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2022
198
241
33
Arkadaşlar merhaba. 1 yıllık evliyim yaşım 31. Evlendiğim günden beri nerdeyse korunmuyoruz. Bir türlü gebelik oluşmadı. Tek doktora guvenemedim için 7 doktor değiştirdim. Bugün Mersin Mezitlide ki Medical Park hastanesinde ki Ahmet Yıldızbakan hocaya göründüm. Kendisi çok tatlı ve psikolojik olarak destekleyici biri. Muayene sonucu bir çikolata bir de dermoit kistimin olduğunu söyledi. Doğal yöntemlerle destekleyici ilaçlar verdi. Uygulamam gereken diyet listesi verdi ama zayıflamak için değil. Olmaz ise gebelik aşılama yapmamız gerektiğini söyledi. Bu konu da tecrübelerini paylaşacak herkesi konunun altına bekliyorum

Canım ben gitmedim ama ınstagram'dan takip ediyorum gerçekten onun takviyeleri sayesinde hamile kalan çok insan var yakın olsam ben de gitmek isterdim inşallah sende hayırlı sonuçlar alırsın

İnşallah canım çok merak ediyorum bu süreç maddi manevi zorluyor insanları. Umarım isteyen herkese nasip eder yüce Mevlam

Merhaba bende ahmet hoca ya gidiyorum bende de polikistik over var bize de aşılama yapacagız 2 ay bekleyelim dedi siz yaptırdınız mı nasıl oluyor fiyatı nedir bilginiz varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…