Dermoid kist

Mikiifare

🌹herkes kalbinin ekmeğini yer 🌹
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2024
106
101
22
Selam kızlar yaklaşık 2 senedir çektiğim Derimod kistten yarın kurtluyorum amaliyat olcam inşallah herşey yolunda gider kistim kötü yerde olduğu için sol yumurtaligimi alma ihtimalleri yüksek mis . Sonrasında alınsa dahi hamile kalma ihtimalim halen varmış sağ yumurtalığım duracak. Elhamdülillah bir oğlum kızım var rabbim olmayanlara nasip eylesin . Ama korkuyorum arkamda iki tane biri 3 diğeri 1 yaşında yavrularimi bırakıyorum . Gözüm arkada girecem amaliyata . Eşim bakacak çocuklara lakin annenin bakmasiyla Baba'nın bakması bir olmuyor inşallah herşey düzenli şekilde ilerler sezeryan gibi yapacaklar bu arada amaliyatimi .
Yumurtalık kistinden dolayı amaliyat olan varmı nelere dikkat etmem gerek aydınlatırsanız sevinirim 🫶💜 huzurlu günlerimiz olsun inşallah

Ben 2 defa dermoid kistten ameliyat oldum laparoskopi yöntemi ile. Biri 2015 yılında solda, diğeri 2021 yılında sağda idi. Çift taraflı zor görünürmüş; şans işte. Korkulacak hiç bir şey yok. Hiç de canını sıkma. Ben ameliyattan 2 saat sonrasında ayaktaydım. Çok geçmiş olsun

Ben 2 defa dermoid kistten ameliyat oldum laparoskopi yöntemi ile. Biri 2015 yılında solda, diğeri 2021 yılında sağda idi. Çift taraflı zor görünürmüş; şans işte. Korkulacak hiç bir şey yok. Hiç de canını sıkma. Ben ameliyattan 2 saat sonrasında ayaktaydım. Çok geçmiş olsun
Yaa inşallah benim ki de öyle kısa sürede duzelerek geçer

X