Selülit Dermaroller'ı selülit için kullananlar buraya...

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
canım ben eczaneden aldım kredi kartım yok netten bişi alamıyorum malesefki 50 tl ye aldım canım fda onaylı 1,5 mm aldım selülitlere bunu kullanıyorum çatlaklar içinde 2,5 mm aldım onunla devam ediyorum

tortilla, ben de aslında 1 mm ile yapmıştım ama selülitin derinliğini düşündüğünde intte de biraz araştırma yapınca vücut için 2 mm çok daha uygun gelmişti. Ama elimde 2 adet 1 mm olunca almadım o dönem. Senin 2.5 izlenimlerin neler, acısı çok oluyor mu, heralde emla ile filan yapmak gerekir değil mi? Yorum yapabilirsen çok sevinirim canım...

Zayıflatma konusunu sormuş bir arkadaş. Ben kesinlikle ona da fayda ettiğine inanıyorum, Nivea'nın uygun fiyatlı selülit kremiyle uygulamıştım ben mesela, etkisini arttırdığına inanıyorum.

Fiyat olarak da tr.de çok pahalıya satıyor bazı eczaneler hem de 0.025 veya 0.05 mm olanını. Çok mecbur kalmadıkça sakın almayın derim. İmkanınız varsa ebay'den alın, 6 ay veya 1 yıl sonra hijyen açısından atıp yenisini getirdin derim.

Gülaycım kesnlkle katılıyorum vücut için 2 mm ve üstü daha uygun ben 1,5 la başladım şuan 2,5 çatlaklarım için gayet güzel gidiyo fazla bi fark yok canım acı konusunda dayanıyorum ben emla kullanmıyorum.. bende eczaneden aldım canım fda onaylı olduğu için güvendim 50 tl benim kredi kartım yok o yüzden netten alamam zaten ebayede çok güvenmiyorum açıkçası çinliler ilaçların bile taklidini yapıyolarmış :/

Canım senin kaç seans oldu peki ne kadar sonuç aldın ? zayıflamaya ve inceltmeye yardımcı olduu konusunda bende hemfikirim deri altını harekete geçiriyor keşke daha büyük olsaymış küçük olunca ben çok uğraşıyorum üşeniyporum ama dayanıyoruz

tortilla, vücut için toplam 3 seans bitti ama aralıkları epey uzun oldu kiminde 2 ay kiminde 3-4 ay oldu üşengeçliğim yüzünden ama gerçi ara uzayınca cilt için dinlenmesi açısından daha iyi oluyormuş. Aklımı çeldin valla ben en iyisi bir arama yapayım internetten, uygun fiyatlı bulabilirsem ben de yeni bir tane alayım

Yeni seansımı eski 1 mm ile tamamladım arkadaşlar, 2 gün oluyor. Sonuç herzamanki gibi güzel ilk günler için, sanırım oluşan ödem yüzünden hepsi geçmiş gibi duruyor sonra hafifçe beliriyorlar yine. Herzamanki seanslarımdan tek farkı üşenmeyip değişik kremler sürdüm ve masaj yaptım, bir de olabildiğince su içtim. Bugün de inşallah Madecassol pomad alacağım, çatlaklar için önerilenden. Onu gündüz, Acnelyse'i gece sürüp bir süre deneyeyim istiyorum. Bakalım nolacak... Sonuçları bildiririm

Arkadasalr bu nası bı cihaz bole bende selüliti bol olan bırısıyım ve canm cok sıkkın bu konuda ne alsam ne yapsam dıe kara kara dusunuorum o iğnelerr nası bısı can yakıomu? Kafam takıldı bı acıklama yaparsdsanı zcok sevınırım

Canım biraz can yakıyor ama temizliğine dikkat ettikten sonra tüm kontrol de sende. İster çok bastırma ister Emla sür, istediğin gün ve saatte yap. Bunlar ciddi kolaylıklar... O selülitler keyfimiz yüzünden gelip yerleşiyorlar, herşeyin bir bedeli var işte

Ben Ebay'dan 10 $ gibi bir fiyata almıştım, gayette memunum 1. uygulamam ama şimdiden işe yarıyor gibigeliyor bana :)

canım konunun üzerinden baya bir süre geçmiş ama merak ettim doğrusu sonuç alabildin mi dermaroller ile? ben de estetisyenim. dermaroller ı genelde yüz için kullanıyorduk. ama tesadüfen internette rastladığım bi haberde selülite de iyi geldiğini duydum ve bu yöntemi deneyenlerden bilgi almak istedim.

dermaroller ı selülit için kullanıp da sonuç alan var mı acaba?

arkadaşlar selülüt dediğimiz şey derinin en alt katmanındaki yağlar çok buyuk iğneler ancak oaraya inebilir küçük yüz roller lar oaraya etki etmez.
ve ayrıca rolllerdan sonra nevea olurmu hiç :) iyi birşey lazım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…