Lekeler, Çiller Dermapen

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

melikee77

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
103
124
47
Merhaba arkadaşlar kendim çok arayıp bi sonuca ulaşamadığım için kendim yaptırursam yazıcam demiştim dermapen yaptırdım şu anda 2. Gündeyim bütün yüzüm yara içinde yanıyor ve kaşınıyor sonuçları burdan yazıcam ağrı eşiğiniz düşükse hafif acılı bi işlem söyliym şu anda bende çok tedirginim yüzüm resmen mahvoldu ama 5 güne geçer dediler bol bol güneş kremi ve bepanten kullanıyorum akşam da madecassol sürüyorum hiç bir şekilde güneşe çıkmıyorum daha hala yüzümü yıkamadım yarın yıkıcam resimlerimide bırakıyorum dosyaya

Eklentiler

• IMG_20210725_163003~2.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 290
  • IMG_20210726_002357.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 268
  • IMG_20210725_163003~2.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 206
canım merhaba ben bir estetisyen olarak yaz ayında dermapeni çok önermıyorum güneş ısınlarının yoğun olduğu dönemlerde sakıncalı dermapen deriyi incelten bir işlem deri incelme olduğu zamanda lekelenme dahada kolaylaşır ve goruntulerden gordugum kadarıyla darbe uygulanmıs bazı kemıklı bölgelerde bastırılmış çok iyi koru ve benım nacizane fikrim yaz ayında kesınlıkle dermapen yaptırma canım

Bende yaptırdım ama kış ayiydi. Hafta sonuna denk getirdim özellikle 2 gün çıkmadım çıktığım zaman çok iyi korudum şapka vs. 2 gün kıp kırmızı şiş gibi oldu sonra çok güzelleşti. Normal yani bunlar. Ama kemik üstüne çok bastırılmış çünkü morarmış. Benim tavsiyem kışın yaptıysan daha iyi

Yanık olmuş iğne yanıgı. Hatalı işlem yapılmış yada siz cildinizi koruyamadınız bu işlemler sterilizasyon gerektirir işlem sonrası yastık kılıfınız Bile temiz olmalıdır .

Kaldı Kİ göz kapagınızada girilmiş . Hatalı işlemdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…