Dermapen Tedavisi Kalıcı mı? Yüz tekrar eski haline dönüyor mu ?

MeMyself

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2016
80
22
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır yüzümde oluşan sivilce iz ve lekeleri için tedavi yolları arıyorum. En son olarak Dermapen yaptırmaya karar verdim ancak çok endişelerim var. Önümüzdeki yaz düğünüm var ve bilirsiniz ya insan kendi düğününde makyajının, yüzünün, cildinin güzel görünmesini ister. Dermapen tedavisi kalıcı mı yoksa bir kaç ay / yıl sonra yüz tekrardan eski görünümüne dönüyor mu ? Tecrübesi olanlar deneyimlerini benimle paylaşabilirse çok çok mutlu olurum.

Canım bu senin cilt yapınla alakalı bişey tedavi süreci tamamlanınca uzun süre etkili olduğunu biliyorum

Uzun zaman geçmiş yaptırdınız mı? Sonuçları paylaşır mısınız

Akne scarlari ise dermapen dışında hiçbir tedaviyi yaptırmayın tekrarlar özellikle fraksiyonel lazer aman ha :) dermapenin yanında doktorunuz uygun görürse prp veya mezoterapi yapar daha etkili olur dermapen kalıcı bir tedavidir ilerleyen seneler de tekrar ortaya çıkmaz ama her ay cilt.bakimi yaptırmanız lazım.birde doktorunuz uygun görürse koruma amaclı tekrar dermapen isteyebilir ilerleyen zamanlar da .. ben yaptırdım son seansım yeni.bitti şuan çok mutluyum zaten dermapenin etkisi tedavi biter bitmez değil tedaviden en az 3 ay içersinde kesin cevap vermektedir istambulda ikamet ediyorum.ve gittiğim yerde yuzum u uzman estestiten yapıyor ve çok uygun fiyatı.... kaçırmayın sakin ! Ve yüzünüzü estetisyen ve dermotolog dışında hiçkimseye emanet etmeyin benden söylemesi !!!! Dermapen ile ilgli bütün sorularınızı cevaplarım istagra m adresim : ruveydaaozdemir
Umudumuzu kaybetmeyin korkmayın hiç-bir yan etkisi yok mucize bir uygulama ben keşke daha once yaptırsaymışım bunca sene Boşu na çukurlu cukurlu dolasip psikolojimi bozmuştum diyorum ...

Merhaba. Siz nerde yaptırdınız acaba ve açık tenli mısınız yoksa esmer mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…