Deri döken var mı?

julianne

Guru
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2008
3.062
3
Kızlar bir haftadır kızımın tüm vücudu soyuluyor. Sanki güneşlenmiş de soyuluyormuş gibi. Önce göbeği göğüsleri şimdi de bacakları. Acaba kaşınıyor mudur soyulurken. Her gün 4-5 kez bebe sütü sürüyorum banyodan sonra biraz daha iyi oluyor ama neden böyle soyuluyor anlamıyorum acaba kuruluktan mı?

denizinde döküldü canım derisi, 15 günlük falandı tüm vücudunun derisi yenilendi

Canım o zaman döküldü bizimkide ama şimdi tekrar oluyor. Ve o zaman 2 günde geçmişti şimdi 1 hafta oldu geçmiyor

benim kızında ilk doğduğunda dökülmüştü ..ama bu neden olur anlayamadım..bekle bakalım geçmesse dr a sorarsın canım..

cnm bizimde 10 gunlukken falan dokmustu hemde 2-3 kez doktu.sebamedin extra soft kremini kullandim her yerine surdum.cok iyi geldi.bi daha da olmadi sukur.gerci ilk gunler olanlar deri degisimiymis ve normalmis olmasi.belki bu da deri degisiminin son raundlaridir istersen bir dr una sor hem icin de rahat eder.

Julianne'cim kullandığın bebe yağı ya da sütü alerji yapmış olabilir. Sen yine de doktorunu bi ara istersen...

julicim bizim 10 gunluk filandi soyuldugunda.doktorumuz son durulama suyuna beve yagi dok gecer dedi.ve israrla sebamed onerdi bize.turtanin dedigi gibi alerjik olabilir belki sizdeki.

bizede sebamedin bebe losyonunu önerdi drumuz normal bişey yapmasınızda 1 ayakadr geçer demişti geçti gerçekten

bence havasızlıktan da dokulmus olabılır derısı. malum kıs ayındayız ve sıkı sıkı gıydırıyoruz bebıslerı. guzel bır nemlendırıcıyle gecebılır.

ama benim kıızımın sadece elleri ve aykları soyuldu.
tüm vücudu soyulmadı???

Herkesinki soyulmuş bizimki niye soyulmadı?
Ben bi atlet bi bady giydiriyorum:

doktor başka birşey söylemişti bulamadık o gün, bende sebamed losyon kullandım geçti

Son gittiğimizde dr görmüştü ve sadece bebe sütünü önermişti. Cildi önce kurudu şimdi soyuluyor. Yavaş yavaş geçiyor alttan da taze deri geldi ki tam öpülmelik :O) Sadece kaşıntı yapar mı diye endişeleniyorum

Sağol canım zaten nemlendiriciyi sürerken çok keyifleniyor gıkı çıkmıyor ama ne zaman altını kapatmaya başlasam mıkırdanıyor hiç sevmiyor altının kapanmasını. Yazın çıplak dolaşacak bizimkiler

benimkide öyle yaz bebeği olmalıymışlar, altı açık bütün gün şikayet etmez ama kapatırken resmen söyleniyor homur homur, bişii değil pipi uslu durmuyorkikaydirigubbakcemile3

X