Deri altı implant Yaptıranlar var mı

Bende yaptırdım 3 ay filan oldu herhangi bir yan etkisini görmedim sadece adet sürem uzadı 15 gün sürüyor normalde 1 hafta olurdum şimdi daha uzun ve az az geliyor

Merhaba nisanın son haftasında ben de taktırdım sol kolumdan. İlk 2 gün batma hafif morarma oldu. Hatta 1 hafta falan alışamadım. Tuhaf bir his vardı kolumda. Sonra hiç yokmus gibi hissettim. Önce 15 gün sonrasında regl oldum ve ardından 2 aya yakın regl olamadım. Karnım falan bayagı şişti. Lakin sonra bi regl oldum 10 gün sürdü. İlk 5 günü normalden fazlaydı kanamam. Diğer günler bayagı azdı. Aradan 2 hafta gecti yine regl oldum. Hatta 2 hafta sonra tekrar oldum Kısaca cok düzensiz şu an. Bazılarında tamamen kesilirlen bazısında da kanamalar kesilmiyor benim gibi… şu an kendimi izliyorum, takipteyim. Döngü uygulamasında kanamaları işaretleyip duruyorum. Bir ay daha bekleyip doktora gideceğim

Merhaba
Deri altı implantı Mart ayında taktırdım. 4000 liraya devlet hastanesinde ki doktor önerisi üzerine.
5 ay içinde ne mi oldu tam tamına 14 kilo aldım,adetim damla damla 15-20 gün sürmeye başladı. Bu psikolojik olarak insanı yıpratıyor.
Kola takıldığı için lenf bezlerine yakın ve göğüs kanseri riskini artırıyormuş bunu da bugün öğrendim genetik mühendisi komşumdan.
Hayatınızı mahvediyor en azından benimkini öyle yaptı. Dayanamadım daha fazla ve gidip çıkarttırdım sonunda bugün.
Takan doktor doğum iznine ayrılmış diğer doktor sağolsun rica minnet çıkardı lakin baya uğraştı.
Yapmayın bu kötülüğü kendinize ben bin pişman oldum. Takması 5 dk sürmemişti çıkarması cidden sıkıntı ve tüm hormonlarınız kendinden geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…