Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Derdim kuru saclarim

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

hannesli

Desert Rose
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2013
5.847
9.868
Saclarimin yumuşak.olduğu tek zaman sac kremi sürüp duruladigim an...

Uç gün önce neredeyse kut kestirdim sacimi ama bir turlu canlanmiyor nemlenmiyor... Banyo sonrasi yağ suruyorum tüm şişeyi doksem alacak neredeyse ne parlama ne yumuşama var...

İslak sacima yag sürüp 2 3 saat bekletiyorum ama sac yikanip kuruyunca yine ayni:/ ne boya ne düzleştirme ne masa yapiyorum sacima yipraniyor desem o da degil ne yapabilirim ben bu saçlara

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim saçlarımda öyle, 6 aydır loreal paris elseve'in extraordinary oil adlı mucizevi yağını kullanıyorum tavsiye ederim. Bir damla fazla sürsem saçlarım yumuşaklıktan örülmüyor Kokusu da ayrı güzel.

Ay çok heycanlandim:) internette baktim herkes tavsiye etmiş nasil gözden kacirmisim bunu ya yarin ilk isim gidip almak olucak inşallah iyi gelir banada çok tesekkur ederim :)

Rica ederim umarım faydasını görürsün sen de.

Doa kozmetikte keratin maskesi var. Fiyatı da çok uygun. Düzenli kullanımda mucize resmen. İlk kullandığın anda farkediyorsun değişikliği. Bu siteden duymuştum ben de. Bir bak istersen o konuya. Kullananların yorumlarını okuyabilirsin.

Benim de saçlarım kuru ayrıca alın telli. O mucize yağ bende işe yaramadı belirteyim

Benim saclarda boyali ilk yikadigim gun duzel duruyor bir kac gun sonra cali gibi kuru. Kizlar banada yardim edin.

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

Benim saçlarım sarı ve ara ara gölgeler var. Lorealin şampuanı, saç kremi, saç maskesi ve günlük bakım spreyini kullanıyorum. Cansız ve yırpanık olması gerekirken gayet sağlıklı ve yumuşak.

Keske benim saclarimda az kuru olsaydi.okadar yagliki gun.asiri yikamak zorunda kaliyorum.biktim bende artik

Benim saçlarım sarı ve ara ara gölgeler var. Lorealin şampuanı, saç kremi, saç maskesi ve günlük bakım spreyini kullanıyorum. Cansız ve yırpanık olması gerekirken gayet sağlıklı ve yumuşak.

Lorealin hangi serisi bunlar acaba?:)

Keratin maskesini aldim ve bir kez kullandim saca islakken uygulamak gerekiyor ve bayagi beklemek sonra tüm gün bas agrisi çektim artik gözümden yaslar geliyordu agridan ama ilk gün falan yumusacik oluyordu bu gidişle agri falan demeyip yeniden baslayacagim galiba

Benim de saçlarım kuru ayrıca alın telli. O mucize yağ bende işe yaramadı belirteyim

Benim birde çok çok ince telli ve az ama o kurulukta bir kabariyor sanirsin dolu sac var.. İnşallah bende ise yarar ya kerastase şampuani falan almayi düşünüyorum ama çok pahali değer mi bilemiyorum

Benim saçım da kuru. Yapısı o şekilde. Çok şey kullandım bu yaşıma kadar. Keratinli spreylerden memnun kalmıştım. Ama en son argan yağlı sprey denedim. En iyisi gerçekten o. Argan yağı ya da argan yağlı spreyleri deneyebilirsin.

Lorealin mucizevi yagindan çok bisey bekleme . Ben kac aydır kullanıyorum pek ise yaradı diyemem. Keratin maskesi düşünüyorum ben de

sac kremini diplere uyguluyormusunuz?benim yillar oncesi dedigin gibi olmustu megerse kremi yanlis uygulayip sac derimin nem dengesini bozmussun ben bu isi cozdum aynen dedigin gibi olurdu napacaksin biliyomusun sac kremini saclarinin ucuna cooook guzel yedireceksin ama bol dok cok guzel yedir kremliyken.tara ihtiyac duydukca maske yap dedigim sekilde bol bol yedirerek. saclarini yika durula havluyla nemini aldiktan.sonra maske yap 5 10 dakka bekle.bide sac serumu kullan bikki damla isil isil yumusacik olmazsa gel beni bul:)

Son düzenleme:

elvitalin sac yagini kullaniyorum cok memnunum kac aydir kestirmiyorum saclarimi , sacimda bir kirik bile yok tavsiye ederim

iphone dan kadinlar kulubu araciligiyla gonderilmistir

o da ciddi bir işe yaramıyor sadece maskeleri çok güzel şampuanlarına o parayı vermeye değmez.
bir de hcnin şampuanı iyi gelmişti baya ama kargo ile geliyor galiba tekrar ona başlıcam ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…