Derdim istediklerimi giyememek

tubikom

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2024
172
145
36
Mesela bu elbisem dolapta durup duruyo bunun gibi pek çok elbise.omuz dar,basen geniş,göbek niye bilmem erimiyo.spora gitmem mümkün değil🥲evde nasıl forma girebilirim?pilates yaptım evde yemiyorum da yok bana mısın demiyor o göbüş.omuzlar nasıl forma sokulur?burada vardır spor hocası vs.ya o elbiseleri giyip fıstık gibi olanlara maşallah demekten çok sıkıldım.istiyorum ki aynada kendime maşallah diyeyim

Emeksiz yemek olmaz o vücudunu beğendiklerin spor yapıyor aralıklı oruç yapıyor ondan öyleler.

Sen de store den spor uygulamaları indir. Aralıklı oruç uygulamaları indir. Düzenli yaparsan fiziğin güzelleşir.

Korkunc bir vucudunuz yok ama o elbise sizin vucut proporsiyonunuza uygun degil.

Evet gobeginizi toplasaniz bi tik iyi olanilir ama omuzlari dar, sut beyazi bir kadin soguk beyaz halter kol bir elbise ile zaten olmaz. Zayif olsaniz herseyiniz istediginiz gibi olsa bile o renk sizin renginiz degil.

Korkunc bir vucudunuz yok ama o elbise sizin vucut proporsiyonunuza uygun degil.

Evet gobeginizi toplasaniz bi tik iyi olanilir ama omuzlari dar, sut beyazi bir kadin soguk beyaz halter kol bir elbise ile zaten olmaz. Zayif olsaniz herseyiniz istediginiz gibi olsa bile o renk sizin renginiz degil.
Nasıl giymeliyim?bir de ben bu tarz elbiseler giymeyi çok istiyorum

Mesela bu elbisem dolapta durup duruyo bunun gibi pek çok elbise.omuz dar,basen geniş,göbek niye bilmem erimiyo.spora gitmem mümkün değil🥲evde nasıl forma girebilirim?pilates yaptım evde yemiyorum da yok bana mısın demiyor o göbüş.omuzlar nasıl forma sokulur?burada vardır spor hocası vs.ya o elbiseleri giyip fıstık gibi olanlara maşallah demekten çok sıkıldım.istiyorum ki aynada kendime maşallah diyeyim
Biraz da giyinmeyi bilmek lazım aslınsa. Halter yaka omuzlarını iyice daraltmış. Omzunu daha geniş gösterecek basenlerini ve göbeğini biraz daha saklayacak ve rengi senin için daha uygun Şeyler gitmeyi denemelisin. Trendyolmilla da çok güzel elbiseler var efil efil

Canım eğer imkanın varsa koşu bandı al 4-5bine var evde kendi müsait vakitlerinde koşarsın bunun yanında diyet yapar ve bol su içersen istediğin sonucu alırsın umarım❤️

Biraz da giyinmeyi bilmek lazım aslınsa. Halter yaka omuzlarını iyice daraltmış. Omzunu daha geniş gösterecek basenlerini ve göbeğini biraz daha saklayacak ve rengi senin için daha uygun Şeyler gitmeyi denemelisin. Trendyolmilla da çok güzel elbiseler var efil efil
Ya elbette ama istiyorum ki fiziğim güzel olsun giydiğim yakışsın

Nasıl giymeliyim?bir de ben bu tarz elbiseler giymeyi çok istiyorum
Sizin omuz kemiginizin uzerine dek kapatmaniz gerekiyor, ornegin askili giymek istiyorsaniz 4/3 askili giyeceksiniz. Su ekledigim form elbise size daha uygun ama renk yine size uygun degil. Cilt tonunuz cok soguk, onu patlatacak bir renk giymelisiniz ornegin bu paylaştığım rengin daha koyusu, daha net seftali tonlari turkuazin daha yesile yakin tonlari, belki siyah ama mesela asla gri degil, asla ekru ya da beyaz degil siz ara tonlarda giyinmelisiniz.
1000026418.jpg

Yaşınızı bilmiyorum ama su paylastigim kiyafet 26-27 yas ustu icin gayet uygun bir ofis kıyafeti, casual degil, frapan degil ama agir basli, renginden oturu yas skalasi da cok genis bir elbise mesela.

Not:elbisenin markasini fotograftan kestim ama reklam ya da gorsel kullanimi vb bir sorun cikacaksa eger gorseli degistirebilirim.

X