Depresyondamiyim

gxuxl@end

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
634
3
47
BEN 37 GÜN ÖNCE BEBEĞİMİ KAYBETTİM ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRİYORUM ESKİDEN YAPTIĞIM HİÇ BİR İŞE ODAKLANAMIYORUM ZAMAN ZAMAN KENDİMİ SUÇLAYIP YAŞAMAYA HAKKIM OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM ÇOK YALNIZ VE ÇARESİZİM YARDIM EDERMİSİNİZtatlicadiarzukafamçokkarıştı

gerçekten çok üzüldüm başın sağolsunn bende 2 ay önce kankimi kaybettim abisi tarafndan öldürüldüüsenağlama kardşim gibiydi acını bi nebzede olsa anlayabliyorumm...:teselli:

canım seni çok iyi anlıyorum ne desek boş acını hiç bir şey dindiremez biliyorum.ama yaşamaya hakkım yok gibi düşünceleri at kalbinden lütfen.güçlü olmak zorundasın...

canım öncelikle başın sağolsun ne kadar zor bi durum olduğunu ablamdan biliyorum onunda üç tane bebeği karnında ölmüştü 3 aylık 5 aylık gibi. ama 4. bebeği diğerlerine oranla sağlıklı doğdu şimdi dünyalar tatlısı bi kızı var ve okula başladı. inşallah seninde aynı şekilde olacak ama zor olsada herşey senin elinde biliyosun tatlım rabbim yardımcın olsun ve acını hafifletsin

canım benim çok üzüldüm Allah sabrını artırsın bu dünya imtehan dünyası bitanem umarım zamanla acıların hafifler kendini dışarı at evde durma ve zevk alabileceğin bir uğraş bul kendine acın çok taze hislerin çok normal bitanem

başın sağolsun canım.ben de bebeğimi kaybettim.,ikl zamanlar öyle oluyor sora unutursun.ama acısı çıkmıyor.beim 3 yaşında kızım var şimdi unuttum bile .Allah sana sabır versin.eğer kendini gitgide kötü hissedersen bir doktora git.yardın alırsan daha kolay atlatırsın.zannedersem depresyondasın.ama böyle bir durumu yaşayan herkeste oluyor.düşünme .önce bebeğe aldığın eşyaları kaldır ve kendine diğer bebeğim giyecek diye teselli bul.ilerde unutursun.yasakkelime

sağolun arkadaşlar henüz hiç bişi almamıştım sanki içime doğmuş ama zaman zaman aklıma geliyor çok üzülüyorum 10yıl beklemiştim sonunda hamile kaldım işte dedim tamam oldu ama yüzünü bile göremedim içim çok acıyo

canım benim başın saolsun ama üzülme allahın taktiri 1 veren allah 2 de verecektir hiç merak etme sen moralini yüksek tut.

başın sağolsun annem de ilk bebeğini kaybetmiş... yani bebek ölü olarak doğmuş..
yetmedi kendi ailesinden bile laf söyleyenler oldu "ha ha ben beddua ettim de ondan bebek olmadı "diye.
kadıncağız bebeğinin acısı yetmiyormuş gibi kendi ailesinden insanlar ona neler söylüyordu?
ama pes etmemiş ve ben olmuşum..
canımcım herşeyin hayırlısı onun ölmesi belki de herkes açısından hayırlı biliyorum ki bunu bu psikolojide idrak etmek kolay değil ama Allah'a sığın ve dimdik dur..kendine iyi bak..

bulunduğun bu zor durumdan kurtulman için öncelikle,senden dahada zor durumda olanları düşün.yaratanın taktiri,evde fzla kalmamaya dikkat et,sık sık arkadaşlarınla bir arya gel,kendine uğraşlar bul.sabırlı ol,yanlış şeyler yazmaktan ve seni inçitmekten korkuyorum,allahım sabrını verir.

başın saolsun bende bebegimi kaybettim seni anlıyorum sebebi ne bebegini kaybetmenin bilmiyorum ama kendini suçlama herşey kader yaşanması gerekeni yaşıyoruz zor ama atlatırsın

verende allah alan da allah
o bebeğin kaderi böyleymiş doğmadan ölmek yani...
tertemiz bi şekilde cennete gidecek bebeğin belkide onun için en hayırlısı buydu ki bu olmasa allah nasip etmezdi
sende kendini fazla hırpalama
depresyonda olman normal bi durum aslında tvde dinlemiştim senle aynı durumu yaşayan anne adayları 2 haftayla 2 ay arası depresyona girebiliolarmış

canim basin sagolsun kendini koyuverme,
güclü olmalisin ayakta durmalisin o cennetbahcesinde seni bekliyodur eminim.
insallah rabbim daha sana saglikli hayirli cocuklar bebisler verir.
yasamaya hakkin olmadigini filan düsünme, cok günah isyan eder gibi olma lütfen.
rabbimin eminim bi bildigi vardir, lütfen üzme kendini.
eminim cok zordur ama sabirli olmalisin..

gerçekten çok üzüldüm başın sağolsunn bende 2 ay önce kankimi kaybettim abisi tarafndan öldürüldüüsenağlama kardşim gibiydi acını bi nebzede olsa anlayabliyorumm...:teselli:

canim seninde basin sagolsun
rabbim mekanini cennet etsin
cok üzüldüm ya nicin öldürdü abisi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…