Depresyon

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
ben evlenmeden önceydi bundan 2 buçuk yıl önce panik ataka ve depresyon tedavisi görmüştüm purazac şurup ve norodol damla verdiler 1 yıl içmem gerektiği söylenmişti kullanmıştım fakat tam 1 yıl olmadan kestim iştahm açılmıştı ve 8 kilo almıştım üstelik dış dünya ile bağlantım kalmamış ve sürekli uykuyu düşlüyordum zor zamanlar geçirdim fakat kendi kendime tedavi kararı aldım sonunda asla ilaç içmiycem dedim bu ilaçlara bağlı pko rahatsızlığım oldu göğüslerimden süt bile gelmeye başlamıştı..çok şükür ki bıraktım ve aldığım o 8 kiloyu çabalayarak verdim şuanda evliyim fakat yine hemen hemen aynı şeyleri yaşıyorum durup dururken ölüm korkum oluyor fakat kendimi telkin edebiliyorum en büyük sorum eşimle oluyor en ufak şeylere kızıyorum olur olmaz kıskançıklar yapıyorum çok hassazım herşeye karşı bazen çok saçma şeylere bile ağlıyorum o kötü hastalık adını koymak istemiyorum ama depresyonmu bu ( DR hanım asla ilaç kullanmak istemiyorum bazen hafif dozda içiyorum mesela pasiflora yada opridon gibi ilaçlar ilaçsız neler yapmam lazım yada şuanda tedavilik bi durumum varmıdır bilmiyorum ???böyle bi karamsar insan olmak istemiyorum ben:1no2:senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…