Deniz mi?? Havuz mu??

Deniz mi?? Havuz mu??

• Ankete Katılan
    46
tabikiiii deniz havuzu sevmiyorum çamarşırsuyu gibi kokuyor
bizim burası fazla tuzlu ama yinede seviyorum :dance::teytey:

Havuzda yüzmek bana büyük bir küvette yüzmek gibi gelmiştir hep. Gideceğim tatil yöresini hep denizine göre seçerim. Denizdeki gizem(yüzdüm yüzdüm acaba ne kadar derin altımdaki su), heyecan (her an bir deniz anasına tırnaklarımı geçirebilirim, bir balık ısırabilir, aha vatoz mu varmış buralarda), eğlence(dibe dalıp kum çıkarma, yosun fırlatma, gözlükle dibi seyretme), romantizm (sevdiğinle beraber dalıp, suyun altında öpüp yukarı çıkma) vb birçok şeyi havuzda bulamıyorum.

denizde yüzmeyi daha çok seviyorum. ama havuzda da müzik olayı güzel. ikisinin de yeri ayrı bende. :lepi:

Bence deniz..Havuzu sevmiyorum sınırlı alan 2 dk de bitiyor..Oyse deniz uçsuz bucaksız istediğin kadar,istediğin yere kadar yüz

deniz deniz...
en kirli deniz en temiz havuzdan iyidir derler...
denizde yüzmenin zevki hiç bir şeyde yok...

deniz!!!!!!!! deniz akıntı ile kendini temizliyor.ama havuzlar mikrop yuvası.çok kaliteli bir işletme olacak ki muntazam bir şekilde havuzu temizlemekle uğraşacak aksatmadan.artı havuz clor deposu.mayoya da zarar veriyor.rengi açılıp deforme oluyor.deniz tuzlu olduğu için daha sağlıklı.ve daha eğlenceli.

Deniz deniz deniz uçsuz bucaksız kumlar. ben deniz hastasıyım Ama oğluşum aquası için havuz istiyor. Üstelik beraber kayıyoruz. Adrenalin 1500

en pis deniz en"temiz" havuzdan temizdir sirkülasyon)))
ama havuz her mevsim müsait..
deniz özgürlük...
havuz kısıtlı...
karar:deniz

deniz tabiki...
yosun kokusu uçsuz bucaksız yüzme imkanı ....
özellikle bu yaz denizin keyfini dahada iyi çıkardı taktım paletlerimi ve şnorkelimi denizin dibini seyrettim allah neler yaratıyo inanamazsınız o kadar değişik balık ve canlılar varki..

denizi hiçbirşeye değişmem... ama havuzunda tadı bi ayrı.. tatile gidince deniz ankarada mecburen havuz...:))

havuzu severim denizde ağzıma burnuma gözüme tuzlu su kaçmasından hoşlanmıyorum

denizi de severım havuzuda dr um en pis denizin en temiz havuzdan bile daha iyi olacagını söylemişti genellikle tercihim denızz

ikisinide çok seviyorum denizibiraz daha fazla seviyorum.havuzun yeri ayrı denizin ama denizdede dalgayı hiç sevmem

ben hijyen açısından bakıyorum
her ne kadar havuz daha berrak da görünse deniz suyu daha sağlıklı....

ikisinide cok seviyorum ben suya bayiliyorum aslinda ama denizdeki baliklar beni urkutuyo o yuzden havuz dedim....

X