deniz icin mayo bebek bezi kullanmaya gerek var mi?

Siz neden kendi deneyiminizi yok sayiyorsunuz. Aşikar olarak belli ki gerekli

Benim kullandigim 7 yil onceydi, agirlassa da sismiyordu, cocugu rahatsiz etmiyordu, yoksa su cekiyordu aynen :) simdi birsuru markanin mayo bezi var eminim cok daha gelismislerdir.
Ya şöyle söyleyeyim, o kadar su çekip şişiyordu ki, çocuğu kucağımıza alıp sudan çıkarınca, bez ağırlıktan aşağı kaymaya başlıyordu. =)) Bu yaz da küçük kızıma alacağım mayo bez, bu sefer başka marka deneyeyim diyorum. Belki bunların standardı budur, göreceğiz.

valla denizde hiç takmadım havuzda takıyordum hep.. denize zaten bes dk ancak sokuyordum o da öncesinde tuvaletını yapmış oluyordu zaten, ki zaten o bezlerde çok sağlam değil geçen sene e bebekten aldık kızıma odada iken giydirdim havuza inene kadar çişi gelmiş bir yaptı sanki hiç bez yok gibi her yer çiş oldu... yani sanmayın ki %100 koruma sağlıyor..

Yok artik , nasil mahlukatlar bunlar denizde gerek yok diyenler??
Bebek bu kakasini yaparsa denize ne olacak?
Her iki cocuguma da havuzda da denizde de giydirdim , giydirmemek olur mu yahu

Kaliteleri dustu cok , benim oglan 10 yasinda kiz 2 , bende 8 sene arayla aldim , oglanda cok basariliydi huggies ama kizda felaket

Eskiden little swimmers diye bi mayo bez kullanmıştım gayet güzeldi. Huggies in di diye hatırlıyorum. Denizde de kullanılır

Kaliteleri dustu cok , benim oglan 10 yasinda kiz 2 , bende 8 sene arayla aldim , oglanda cok basariliydi huggies ama kizda felaket
Ben de demiştim, bizde mi sorun var. Millet memnun çünkü. Dışarıdan su çekmiyor filan diyorlar. Nasıl çekmiyor anlamadım. Bu ağırlığın hepsini çocuğum içeriden işemedi ya. Basbayağı löp löp çekmiş suyu. =)) Yıkanabilir mayo bezler varmış, muhtemelen onlardan deneyeceğim bu sefer.

Elbette giydirmek lazim. Ben yerel marketlerin kendi urunlerini ve rossman urunlerini kullanmistim,kalite olarak marka bezlerden farki yoktu ama fiyatlari daha uygundu

Bizde onlardan da var , memnunum ben , mila daha rahat etmisti onunla

çevrem degil. internetteki mayo bez konulari.

Gerekli. Dilerseniz yikanabilenlerden, dilerseniz bez markalarinin urettigi tek kullanimliklardan alin. Ikinci secenek bana daha mantikli geliyor. En azından yıkama kurutma derdi yok.

Gerekli. Dilerseniz yikanabilenlerden, dilerseniz bez markalarinin urettigi tek kullanimliklardan alin. Ikinci secenek bana daha mantikli geliyor. En azından yıkama kurutma derdi yok.

yikanabilenler icin sizdirdigi yorumlari yapilmis. tek kullanimlik alacağım.

Ben geçen sene prima nın mayo bezini kullanmıştım, çiş yaptığında yada denizden çıkınca çok şişiyordu, kaka yapınca dışarı taşırmıştı başarısızdı. Bu sene huggies denedim daha kuru kaldı kaka yapmadığı için bilmiyorum

Merhaba rak,
konularınızı bdvye açınca kapatmıyoruz taşıyoruz, aslında hızlı cevap almak için kurallara uymamak yerine, topikleri doğru bölüme açıp linkini de profilinize ekleseniz, hatta benim profilime link koysanız konu dışı uyarısı alarak banlanmanın önüne geçersiniz :))
Şimdi bir mayo bez için uğurlamak zorunda kalmazdık sizi, neyse kendinize iyi bakın :)

Yorumlardan anladigim kadariyla sonradan verimi düşmüş :)
Hatta benim ilk tuvalet eğitimi verdigim dönem, uzun yolda falan alistirma kulodu niyetine giydirdigim olmustu, hic tasirmamisti da ama islak kaliyor tabi normal bez gibi sivi cekmiyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…