deniz icin mayo bebek bezi kullanmaya gerek var mi?

Jalopi

başlangıç: 72.4 güncel: hedef: 60
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2011
10.147
3.982
gerek varsa hemen sabahtan almam gerektigi icin konuyu buraya aciyorum. daha hizli cevaplar geliyor. yonetimden ozur dilerim kurallara uymadigim icin.

ben aslinda gerekli olduğunu dusunuyordum. hangi marka iyidir diye arastirirken herkes denize kullanmayacagim havuza sokarken kullanacagim yazmis. acaba gercekten gereksiz mi. havuz olmayacak hittigimiz yerde.

daha onceden buyuk oglumu denize goturdugumuzde sisme havuza koymuştuk. denizden korkuyordu. icini de deniz suyuyla doldurmustuk. genelde gozetlememe ragmen bir ara nasilsa duruyor diye yanindan uzaklasip denize girmistim. geldiğimde ki manzara feciydi. kaka yapmış. su kahverengi olmus falan. ustelik uzaktayken suya baya girip cikmisti kafasiyla. belki de kakali haliyle de girdi.

ben işte o tarz bir kaza olmasin diye mayo bez alayim diye dusundum ama. gereksizse bosa yuk etmeyeyim kendime. deneyimlerden faydalanmak istedim. umarim cevap gelene kadar konum burda durabilir :KK43: :/

ben alirdim, zira kizimla havuza giderkende almistim. gereksiz degilki hem. ortaligi batirmaz..birde ne bileyim suyla direkt temas olmaz

Alin bence. Zarar gelmez almaktan. Ben de alacagim bu yaz. Denize de havuza da sokmayi dusunuyorum. Alacagim mutlaka listemin basinda o var.

Valla ben en çok mahremiyet açısından gerekli görüyorum. Etraf pedofil sapık kaynıyor. Donla girecek diye planladıysanız, o da sağlıklı değil.
Biz de Huggies mayo bez kullanmıştık. Feci su çekiyordu. pelin- pelin- çekmiyor demiş ama biz üç sene önce kullandık. Sonradan geliştirdilerse bilmiyorum.

Valla ben en çok mahremiyet açısından gerekli görüyorum. Etraf pedofil sapık kaynıyor. Donla girecek diye planladıysanız, o da sağlıklı değil.
Biz de Huggies mayo bez kullanmıştık. Feci su çekiyordu. pelin- pelin- çekmiyor demiş ama biz üç sene önce kullandık. Sonradan geliştirdilerse bilmiyorum.

sortla girecek tabiki. 18 aylik. ben de huggies baktim.

Buradan 2 yıl önce İztuzu'nda çocuğuna mayo bez giydirmeyen ve bizi bokla muhatap eden aileye selam söylüyorum. Güzelim deniz keyfimizin içine ettikten sonra gelen tepkileri anlamayıp çocuğunun bokunu kutsallastirmislardi.
Neyse tabi ki giydirin.

kaka ornegi verdim diye herkes kakadan gitmis ama denize kaka yapsin demedim elbette.

denizde kullanmadim yazanlar da oyle yazmamis zaten. kisa sureli sokanlar yada kaka saati belli olanlar yazmis. cis konusu malum yetişkinlerin de cogu denize saliveriyor.

Buradan 2 yıl önce İztuzu'nda çocuğuna mayo bez giydirmeyen ve bizi bokla muhatap eden aileye selam söylüyorum. Güzelim deniz keyfimizin içine ettikten sonra gelen tepkileri anlamayıp çocuğunun bokunu kutsallastirmislardi.
Neyse tabi ki giydirin.

ahhaaa yok bizimki kutsal degil. ilk ben kacarim babasina paslarim yapsa. :) annemde vaktiyle denizde kocaman butun halde yuzen bir kaka gormustu. o zaman ben de cok buyuk degildim anlamamistim. nasil olabiliyor diye hayret etmistim. demek onu da bir cocuk birakiverdi o zamanlar :)

tamam cevaplarimi aldim. ben de zaten alacaktim sadece marka bakiyordum. eski kk konularında her yazan denizde kullanmadim havuzda kullandim diyince aklim karisti. artik konum kapanabilir. ben de kogusa teslim olabilirim Mune Mune . simdi ban zamani :)

konum kapanana kadar marka tavsiyesi veren olursa iyi olur. canbebe prima bir de huggies gordum internette alabilecegim markette olan. cok vaktim yok. e bebek yada internetten alamam. canbebenin bezi iyi degil mayosu da iyi degildir heralde. digerlerini bilmiyorum.

Benim kullandigim 7 yil onceydi, agirlassa da sismiyordu, cocugu rahatsiz etmiyordu, yoksa su cekiyordu aynen :) simdi birsuru markanin mayo bezi var eminim cok daha gelismislerdir.

Mutlaka alin. Ben iki yildir hep giydiriyorum. Cocuk bu isi belli olmaz. Ortalik yere yapabilir. Ben molfix aldim, memnun kaldim.

Pardon molfix degil canbebeymis, simdi baktim.

Son düzenleme:
gerek varsa hemen sabahtan almam gerektigi icin konuyu buraya aciyorum. daha hizli cevaplar geliyor. yonetimden ozur dilerim kurallara uymadigim icin.

ben aslinda gerekli olduğunu dusunuyordum. hangi marka iyidir diye arastirirken herkes denize kullanmayacagim havuza sokarken kullanacagim yazmis. acaba gercekten gereksiz mi. havuz olmayacak hittigimiz yerde.

daha onceden buyuk oglumu denize goturdugumuzde sisme havuza koymuştuk. denizden korkuyordu. icini de deniz suyuyla doldurmustuk. genelde gozetlememe ragmen bir ara nasilsa duruyor diye yanindan uzaklasip denize girmistim. geldiğimde ki manzara feciydi. kaka yapmış. su kahverengi olmus falan. ustelik uzaktayken suya baya girip cikmisti kafasiyla. belki de kakali haliyle de girdi.

ben işte o tarz bir kaza olmasin diye mayo bez alayim diye dusundum ama. gereksizse bosa yuk etmeyeyim kendime. deneyimlerden faydalanmak istedim. umarim cevap gelene kadar konum burda durabilir :KK43: :/
prımanın mayo bebek bezi var onu kullandım.mayo arıyordum bulamadım nu varmış dediler aldım .Bende çıplak sıkça taraftarı degılım bı arkadaş doğru demiş nerde çıkacağı belli olmaz protokol var felan allah korusun

Kesinlikle gerekli. Bebeğim primanı mayo bezini bolca kaka yaparak test etti, onayladı:halay:Kaka sızmıyor, fazla da su çekmiyor. Tavsiye ederim.

Çevrenize şok oldum 😱
Nasıl denize gerek yok
Çocuk kaka yapmasa çiş yapar. Denize serinlemeye gidip idrarda yüzmek istemez kimse. Biraz mantıklı düşünmek lazım nasıl siz başkasının çişi kakasıyla muhattap olmak istemiyorsanız biz de istemiyoruz. Ayrıca çocuklar sığ yerde oynarken su da yutuyorlar neden başkalarının çişini yutsun.
Ben primanın mayo bezini sevmedim. Su çekti şişti. En iyisi huggies mayo bez

Çevrenize şok oldum 😱
Nasıl denize gerek yok
Çocuk kaka yapmasa çiş yapar. Denize serinlemeye gidip idrarda yüzmek istemez kimse. Biraz mantıklı düşünmek lazım nasıl siz başkasının çişi kakasıyla muhattap olmak istemiyorsanız biz de istemiyoruz. Ayrıca çocuklar sığ yerde oynarken su da yutuyorlar neden başkalarının çişini yutsun.
Ben primanın mayo bezini sevmedim. Su çekti şişti. En iyisi huggies mayo bez
Mayo bez sıvıyı, yani çişi tutmaz zaten. denizde çişli su garantisi var :)

X