Denge Bilekliği

ben bugün dehşet bir regl ağrısı yaşadım,hatta ayağa kalkamayacak duruma geldim
aaa tabi bileklik de takılı !!!
sözde ağrıyan yere koy geçsin deniyor,hiç de geçmedi,bilekliği de çıkardım attım,gittim evdeki en sıcak odaya uzandım,sıcakla kendime geldim valla

Merhabalar susu. PB hakkında yazdıklarınızı okudum. Ürünün satış temsilcisi olmayacağınıza göre gerçekten işe yarıyor. Aldığınız ürün gerçekten orjinal mi öyleyse nerden aldınız ve orjinal olduğuna nasıl emin oldunuz ?

ya arkadaşlar geçen bende bi tv kanalında gördüm hadi ya olur mu öye saçma şey dedim daha sonra araştırdım netteki haberlere baktım mantıklı geldi..ama bu tarz ürünler bence vücudu dengelemekten çok vücudun dengesini bozuyor.yani kısa dönemde etkleri varmış gibi hissediyosun sonra vücudunda ne arızalar çıkarıyor. bu ürününde öyle olmadığını nerden bilebilirm ilerde vücuduma daha kalıcı hasar vermediğini nerden bilebilirim ..oyüzden kararsızım :26:

yapmayın arkadaşlar plastik parçası...

gazeteler internet bas bas bağırıyor yüzylın palavrası diye siz nerden bulurum diyorsunuz... boşuna verecek paranız varsa gidin sadaka verin...

eşimle ikimiz kullandık ama hiçbir olumlu etkisini hissetmedik.
o videolarda veya satış noktalarında yaptıkları testi normalde kişisel gelişimciler, insanın inandığı ve kontrollü olduğunda neleri başaracağını göstermek için kullanıyor. birinci seferde tecrübesiz olduğun için denge problemi yaşıyorsun. ancak ikinci sefer, bilekliği takmamış dahi olsan daha dengeli oluyorsun çünkü artık tedbirli ve bilinçlisin. placebo etkisi ve süper uyutma yöntemi..
ilk taktığımda iyi geleceğine inanmamıştım. gelmedi de zaten.
eşimse o kadar inanmış ki ilk kullanışta baş ağrısının geçtiğini söyledi. ancak sonraki takışlarında öyle bir etki görmedi o da.
eğer inanç bu kadar işe yarıyorsa bilekliğe falan ihtiyacımız yok bizim :KK66:

şu siteye bir göz atmanızı tavsiye ediyorum

http://www.bodytr.com/2011/06/power-balance-bileklik-ise-yariyor-mu.html

ben bugün dehşet bir regl ağrısı yaşadım,hatta ayağa kalkamayacak duruma geldim
aaa tabi bileklik de takılı !!!
sözde ağrıyan yere koy geçsin deniyor,hiç de geçmedi,bilekliği de çıkardım attım,gittim evdeki en sıcak odaya uzandım,sıcakla kendime geldim valla

[ya arkadaşlar ben bu bilekliği merak ediyorum gerçekten. yazıları baştan okudum... bende survirvor yarışmacılarının bileklerinde görmüştüm ilk ve bu nedir demiştim... gerçekten işe yarıyorsa alayım derken yazılarınızı okudum. almayayım mı alayım mı bilemedim :)

Son düzenleme:
eşimle ikimiz kullandık ama hiçbir olumlu etkisini hissetmedik.
o videolarda veya satış noktalarında yaptıkları testi normalde kişisel gelişimciler, insanın inandığı ve kontrollü olduğunda neleri başaracağını göstermek için kullanıyor. birinci seferde tecrübesiz olduğun için denge problemi yaşıyorsun. ancak ikinci sefer, bilekliği takmamış dahi olsan daha dengeli oluyorsun çünkü artık tedbirli ve bilinçlisin. placebo etkisi ve süper uyutma yöntemi..
ilk taktığımda iyi geleceğine inanmamıştım. gelmedi de zaten.
eşimse o kadar inanmış ki ilk kullanışta baş ağrısının geçtiğini söyledi. ancak sonraki takışlarında öyle bir etki görmedi o da.
eğer inanç bu kadar işe yarıyorsa bilekliğe falan ihtiyacımız yok bizim :KK66:

şu siteye bir göz atmanızı tavsiye ediyorum

http://www.bodytr.com/2011/06/power-balance-bileklik-ise-yariyor-mu.html

gerçekten eşinin baş ağrısı geçti mi yoksa kendini mi inandırdı?

bu denge bilekliğini ortaya çıkaran adam itiraf etti içinde iyon falan yokmuş ve baya dava açıldı adama nba oyuncuları bile dava açmış yani bileklik bahane inanmakla ilgili herşey tamamen psikolojik:KK34:

yaa sorma bende almıştım alay konusu oldu resmen adamın açıklaması var işte vicdan azabı çekiyorum die açıklamış ama baya bi dava açılmış firmaya bakalım nasıl sonuçlanır

X