denenmiş evlat sahibi olanlardan aldığım dualar

Arkadaşlar benmde bebeşim olmuyor çok güçlü bi dua arıyorum buldm ama maalesef arkadaş sadece özeldrn yazıyomş ama ne cevap yazılabiliyo nede mesaj atabiliniyo aranızda bilen varmı bu duayı

Burada bi konu gördüm ama yorum yapılamıyo özelden vercem demiş duayı ama ulaşamıyırum duaya kafayı yicem :dua: bebek isteyenlere çok güçlü dua dio ama yoook:KK43:

Burada bi konu gördüm ama yorum yapılamıyo özelden vercem demiş duayı ama ulaşamıyırum duaya kafayı yicem :dua: bebek isteyenlere çok güçlü dua dio ama yoook:KK43:
Canim sahte hesap olabilir ya da reklam gibi degilse neden yazamasin bizim hamile kalmak isteyenlerle dua okudugumuz topik var katılabilirsin sirayla herkesedua okuyoruz

Merhaba,
Dua'nın kabul olma şartlarına bakarsan, kabul eden ; anahtar- kilit sistemi kullanmaya ihtiyacı olmayan Yüce Allah.
Yani sen şartlara sirayet et, kabul edeceğinden emin ol, senin okuyacağın bir ayet bile kabul görürken başkasında kabul görür fakat karşılığı burada olmayabilir. Kafayı yiyeceğim demişsin ya; Yeme. :), sır o aradığında değil, sır sende.
Allah hayırlısı ile hayırlı olacak olanlara hayırlı çocuklar versin. Amin.

Merhaba,
Dua'nın kabul olma şartlarına bakarsan, kabul eden ; anahtar- kilit sistemi kullanmaya ihtiyacı olmayan Yüce Allah.
Yani sen şartlara sirayet et, kabul edeceğinden emin ol, senin okuyacağın bir ayet bile kabul görürken başkasında kabul görür fakat karşılığı burada olmayabilir. Kafayı yiyeceğim demişsin ya; Yeme. :), sır o aradığında değil, sır sende.
Allah hayırlısı ile hayırlı olacak olanlara hayırlı çocuklar versin. Amin.

O kadar dua ediyorum ki meryem süren bugün bitti 41 gün yapmadım dua kalmadı hala da ediyorum Rabbimden hiç ümit kesmedim kestirmesin Rabbim .. Orda anlattığm o duayı paylaşan kişiye ulaşamadm duayı yazmıyo ondan kafayı yicem ddim :emir_bebek:

Hamile kalmak için dua ve Esmaül Hüsna​

Hamile kalmak için dua var. Kur-an da da çocuk sahibi olmak için birçok ayet var. Her şeyde olduğu gibi Allaha sığınmak en doğrusu değil mi zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
X