denemeye değer arkadaşlar....

dila06

nazlıyım çok nazlııııı
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
2.120
1
Kızlar biraz önce nette gezinirken böyle bir yazı buldum nedersiniz deneyelimmi
neler yapıyoruz bunu yapabiliriz diye düşündüm varmı bana katılan ?

Tıbbî bir arızası olmamak şartıyla, çocuğu olmayan bir kadın, eğer aybaşı halinden üç gün sonra, öğle saatlerine ya*kın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa "Bismillâ-hirrahmânirrahîm" yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle beraber olursa, Allah'ın izniyle hâmile kalır. (Hâmile kalın*caya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır.)
ben ayın 19 unda bekliyorum reglimi o zaman kadar burayla ilgilenen arkadaşlar zamanı gelen arkadaşlarla konuşuruz....inşallah gerçekten işine yarar birilerinin (benimde tabi)

üzerinde taşımaktan kastı cüzdanımızdadır umarım yoksa o yazı sağımda solumda biyerde dururken ben eşimle birlikte olamam yaw....

meryem suresini okuyup dua etmen daha iyidir bence ya da yazmak yerine tesbih etmen... yine de tabi ateş olmayan yerden duman da tütmez... Allah'a yönelip yürekten isteyin... O sesinizi duyandır...

inşallah....senin bebişin var herhalde?
varmı bu konularda bilgin yada tavsiye edebileceğin başka şeyler?

arkadaşlar hani yokmu bunu deneyen kimse?daha önce hiç birimizin gözüne çarpmadımı bu konu?

Ben bunu çoktandır biliyordum ama bir türlü yapma fırsatı bulamadım..Çünkü arapça yazmak gerekiyorr.Bismillahirrahmanirrahim diye türkçeden yazmak olmaz yaniii..Bende arapça 100 tane yazmayı göze alamadığım için yapmadımşakkıdı

yoo ben türkçe olarak okudum tatlım arapça bilen çok kimse yoktur kanımca..ben denicem walla bu ay....
benimle deneyecekler olursa sevinirim...

inşallah Allah gönlünüze göre verir arkadaşlar.inşllah bu ay bebek müjdesi alırsınız

mrb arkadaşlar
bende kevser süresini duymuştum
korunma olmadığı halde 8 ay olmadı hamilelik sorunmu var diye düşünmeye başlamıştım artık
beraber olmadan önce kevser süresini oku dediler bana bunu hemen yapmadım yani ilk günler aklıma gelmedi sonra bir gün aklıma geldi ve okudum ve o ay hamile kaldım

gerçektenmi?
böyle şeyleri duyunca seviniyorum yaaa...
allaha sığınıp tevekkül etmek doğru ama birde takıntılarımıza engel olabilseydik.....

arkadaşlar bendende size bi tavsiye dila06 balsurat namazların ardından dua ederken şöyle edin: allahım isteyen herkese içinde banada ermişler evliyalar şehitler şühedalar yüzü suyu hürmetine hayırlı evlatlar nasip eyle: allahım hepinizi sevindirsin inş bende 6 haftalık oldum banada dua edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…