Denedım oldu,hadı sıra sızde!!

I

ilksu

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ilksu
tum hamıs olmak ısteyenler bende 3 aydır bunun hayalını kuruyordum sonunda bugun ogrendımkı 4haftalık hamıleymısım insallah sag salım dogar.yaptıgım seyı daha oncede sızınle paylasmıstım ılk yaptıgım aydada sonuca ulastım.ondanmıydı yoksa olacagımı vardı bılınmez ama sızde deneyın ben zararlı cıkmadım...........adetınız kac gunse artık ona gore son 3 gun yapılacak ornegın 6gunse 4.gunuaksam baslanacak.3 gundede taze yaze yapılacak.hergun 3kilo sutun ıcıne yarım kılo kabak ve bır demet maydonoz dogranıp atılacak.yarım saat kaynayacak 10 dak dınlenecek kaynadıktan sonra.daha sonra bır kovaya bosaltılacak ve bır saat ustune oturulacak.4 ve 5.gun bu ıslem yapılıp bıttıkten sonra dırek yatılacak.6.gun ıse aynı ıslem yapılıp bıttıkten sonra ılıskıye gırılecek ve ayaklar dıkılıp yatılacak.ALLAH yardımcınız olsun ALLAH ısteyen herkese versın verdıklerınıde sagsalım buyutsun...kaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi ilksu
öncelikle tebrikler.allah sağlıkla hayırlıısyla kucağına almanı nasip etsin.açıkçası bana yenicek bi nimetin üstüne oturmak hiç mantıklı gelmiyor.belkide size denk geldi.

• Konu Sahibi ilksu
tebrikler.Allah sağlıkla hayırlıısyla kucağına almanı nasip etsin.

• Konu Sahibi ilksu
tebrık ederım allah tamamına erdırsın
bende duymustum sut ve maydonoz buharını ozellıkle maydonoz ıltıhap falan varsa sokuyormus dıye
ama bunda bana mantıklı gelen tek sey buhara oturulmus olması belkı gıdıs yolunu falan acıyor olabılır
sutun ne faydası olabılır bılemıyorum

• Konu Sahibi ilksu
Canım analmadıgım adetlıykenmı ilşkide bulunduzn bu başlıbaşına kotu bısı ama enfeksıyon rıskı çok fazla galıba be3n yanlışanladımsneın demk isetdıgını bebgını kutluyorum sağlıklakucagına alman duasıyla

• Konu Sahibi ilksu
Tebriklerr.Rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasıp etsın inşallahh

• Konu Sahibi ilksu
bebişin hayırlı olsun..
Allah tamamını erdirsin

Tebrikler inşallah sağlıcakla kucağınıza alırsınız , ama bence sizin ki tamamen şansmış bana pek mantklı gelmedi ...

tebriklerr canımm darısıı başımıza
adetliykenn zor olmazmıı bu işlemmm

tebrikler canim. paylasimin icin tsk. Diger arkadaslarin yazdigi gibi öyle pek sacma bulmuyorum. Bence hakiki birsey cünkü bu tür seyler cok duydum vede eskilere dayanan tedavi sekilleri. kocakari ilaci dedigimiz.
Birkac sorum olucak. ille adetin o günleri olmasi sartimi var?. mesela birkac gün ileri geri olmazmi. Nereden ögrendiginide yazabilirmisin. bunu yaptigin zaman neden hemen yatiliyor orayi anlayamadim. birde bu kabak acaba bal kabagimi yoksa uzun yemek kabagimi?
Senden bunu yaptiktan sonra akinti iltihab kanama filan geldimi canim. Bunlari yazarsan bizi aydinlatirsin. Iyi hamilelikler

kızlar adetlıyken felan ılıskıye gırmıyorsunuz sın gunu zaten adetınız bıtıyo ondan sonra yapıp ılıskıye gırıyorsunuz.tamam hepsı yedıgımız nımetler ama gecmıstede ılac felan yokmus hep bu tarz seyler bıtkılerle olan seyley kullanılıyormus.oyuzden gunahının oldugunu sanmıyorum.dedıgım gıbı onun hıkmetımı denkmı geldı bılmıyorum ama ben sızınlede paylasmak ıstedım cunku bu tarz seylerın ınsana nasıl umut oldugunu ıyı bılıyorum bol sanslar

canım adetın son uc gunu olacak.ornegın 4gun suruyorsa adetın 2 3 ve4.gunu yapıcaksın.bı akramızdan duymustum oda bu yolla hamıle kalmıs onun arkadasıda ben 5. kısı oldım.son gunde bunu yaptıktan sonra hemen ılıskıye gırıp kalcanın altına yastık koyup yatıcaksın nedenını bılmıyorum sadece bende oyle yaptım.kabakta yemeklık kabak olucak.umarım olur canım iyi şanslar

tebrik ederim canım. allahım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin. yazdığın konu bana pek mantıklı gelmedi bence olacağı varmış olmuş. sağlıklı bir hamilelik geçirmeni diliyorum.

sağol ilsu ben sadece süt ve maydonozuduydum deneyeceğim sağol paylaşımm için tebrikler hayırlısıyla kucağına alırsın bebeğini umarım

canısı tebrikler allah tamamına erdirsin inşallah

hayırlı olsun canım bebişin. böle bişi bende duydum ve uyguladım ama benimki sadece süttü hiç bişey yoktu bende bir hafta denedim ama seninki gibi detaylarıı bilmiyodum yani adetin kacıncı günü yapılacagını ve ilişkinin olacagını bilmiyodum bizimde akrabamızdı öneren bir hafta köy sütünü iyice kaymatıp yatmadan buharına oturmamı sölemişti üşütmemem gerektigini ayaklarımın sıcak tutmam gerektigini sölemişti ben gecen sene bu aylarda yapmıştım yatak odamda petegin önünde oturuyodum altımda süt arkamda petek ohhh sıcacık ama sonuc negatif herhelde detaylarını bilmedigimden olsa gerek şöyle bi geçmişime gittimde ne duyduysam yapmışım halada öyleyim rabbim hayırlısıyla bütün isteyenlere versin en kısa zamanda

Öncelikle tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini:ecrin_bebek:
Ama aklıma bişey takıldı adetin başlamasına birkaç gün kala ve adetin bitmesinden sonra birkaç gün içinde hamile kalma riskinin çok çok az olduğunu biliyordum.
Yani yumurtlama dönemi bu günlerde olmuyor.benneyaptımki
Neyse sadece aklıma takıldı.:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…