Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Denedim başardım sıra sizde =)

sosdulu

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2013
139
3
34
Meraba hanımlar,

Biliyorum göğüslerinizden şikayetçisiniz ben bunu 2 hafta gibi bir sürede yendim ve çok mutluyum =)
ne mi çörek otu yağı (ev yapımı) çörek otunu dövüp zeytin yağı ile 1 hafta güneşte beklettim günde bir kaç kere sürdüm ve 10 dakika beklettim bol bol masaj yaparak yediriyorsunuz tabi...

Dümdüz göğüsleri, her kesin alay ettiği ben sütyen takıyorum
Hadi bir yarışma ile eğlenceli hale getirelim[/FONT]

YARIŞMACILAR

Wowo000 (alt 68 üst 79)
Afilli_kız (alt 68 üst 80)

NOT:15 GÜN DEVAMLILIK SAĞLAMAYN ÇIKARTILIR !!

Ne kullanacağız?
~ Her gün çörek otu yağı mutlaka sürülecek!
~ Ada çayı veya rezene çayı (ben ada çayı içiyorum)
~ Her çarşamba yeni ölcülerimiz gelip yazılacak !!
~ Tarçın mutlaka cörek otu ilede olur

Düşman çatlatmaya geldik, dediğimizide yapacaz

Son düzenleme:
Canım ciddi misin ya cm olarak ölçtünmüüü benimde karışımım var içinde çörekotu ve zeytinyağı var ama güneşte bekletmedim güneş yok evde doğru düzgün

kaç cm fark oldu canım? sadece yağ ile masaj yaparak mıı??

Kızlar sizi yarışmaya ekliyorum göğüs ölcünüzü yazın !!!
Ben zayıftım belkide ondandır 4-5 kilo aldım halada almaya devam ediyorum sütyen şuan 0 dan 75 oldu teytey ;D
Kilo almak isteyenler forumunda benim açtığım yarışmada 1 birbuçük ayda 6 kilo veya 7 hatta 8 beklerim sizi =)

Acaba kilodan dolayı mı büyüdü

40 dan 45,7 oldum aslında kilonun %40 lık bir görevi var bide göğüs ölçünü yazsan seni eklicemde yarşmaya =)

40 dan 45,7 oldum aslında kilonun %40 lık bir görevi var bide göğüs ölçünü yazsan seni eklicemde yarşmaya =)

Tamam alt 68-69 üst 80 di ama şuan 78-79 benim ölçüler çok oynak bi yerinde durmuyo küçüldü yine

Boyum 166 civarı birsey seninki ?

Benimde 167 canım acaba kilodan mı büyüdü diye düşünüyorumda seninkini daha önce kilo almışmıydın bu kadar canım büyümüşmüydü yine göğüslerin ? Annenin göğüsleri nasıl küçük mü? Gerçi sanki biri daha aynı bu yöntemle büyütmüştü göğsünü diye hatırlıyorum

Valla Bizim genetik ayet normal annem le ablam uzun boylu gogüsleri de normal anne 85-90 ablam 80 di sanırım benee bir anormallik var heralde =D

Ben gögüslerimi bildim bileli kücukler daha öncede zayıftım 1-4 yaş arası azıcık tombişmisim

Benim de alt 68 üst 80 canım boyum 158 kilom 48

Yarışmaya istanbuldan katılıyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum

ayy kızlar çok güldüm yarışmayamı başlıyorsunuz ama kimisinin geç büyür kimisinin az buda hayal kırıklığı olmazmı bazılarına :44:

ayy kızlar çok güldüm yarışmayamı başlıyorsunuz ama kimisinin geç büyür kimisinin az buda hayal kırıklığı olmazmı bazılarına :44:
Bence de olur zaten yarışmadan ziyade her hafta güncellerip fark var mı yok mu bakmak :)

Bence de olur zaten yarışmadan ziyade her hafta güncellerip fark var mı yok mu bakmak :)

hadi Allah yardımcınız olsun kızlar bende baya boşladım bu aralar başlasam iyi olucak zaten bi gelişme doğru düzgün yok yerimde sayıyorum şu finallerim bi bitsin gazlayıp başlıycam

Hadi kolay gelsin yeni katılan arkadaş ölçülerini yazarsan mutU olrmk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…