Demir ferittin dusuklugu

Endoskopi yaptırdım eroziv gastrit çıktı . Senelerdir sonuç bu bazen ferittin 6 oluuor ama dediği gibi 3 senedir hep aynıdır sonuçlarım hgb 12 11 arasında değişiyor . Bende kabızlık dıskı değişimi yoktu 4 ay kan şurubu verdiler ferrum housman ondan sonra böyle oldum bıraktım daha düzelmedim bağırsak floram bozuldu bence . diğer ayda kolonoskopim var bakalım sonuç ne olur
Doğru teşhis konulsun da uygun tedaviye başlansın. Şifalar dilerim🤲

Benim de 6 lardaydı değerim. 3-4 ay demir ilacı kullandım ve biraz toplamıştım. Tabi bu süreçte bagırsak düzenim baya bi değişti ki bende huzursuz bagırsak sendromu da var sürekli tetikledi. Sonra hamile kaldım 3 ay ara verdik ama şikayetlerim tekrar başladığı için ilaca tekrar başladık. Ama yine bağırsak düzenim mahvoldu.. napıcam bilmiyorum.

Benim de 6 lardaydı değerim. 3-4 ay demir ilacı kullandım ve biraz toplamıştım. Tabi bu süreçte bagırsak düzenim baya bi değişti ki bende huzursuz bagırsak sendromu da var sürekli tetikledi. Sonra hamile kaldım 3 ay ara verdik ama şikayetlerim tekrar başladığı için ilaca tekrar başladık. Ama yine bağırsak düzenim mahvoldu.. napıcam bilmiyorum.
Benim de aynı demir şurubu içtim bagırsaklar mahvoldu sürekli kabızlık yasamaktan ilaca ara verdiğim zaman bile artık düzelmiyor 4 ay kullandım şurubu gram fayda görmedim bagırsaklarım da mahvoldu 😒

X